Final Fantasy XV PL

Nasze projekty

 

Zakończyliśmy tłumaczenie Epizodu Ardyn i zaktualizowaliśmy spolszczenie.
Tym samym kończymy pracę nad spolszczeniem do Final Fantasy XV. Oczywiście, jeśli znajdziecie jakieś błędy, to podsyłajcie screeny, a wprowadzimy poprawki.

Przed instalacją nowej wersji spolszczenia musicie się upewnić, że gra jest na Steamie w aktualnej wersji.
Jeśli macie zakupione DLC Epizod Ardyn, nie musicie pobierać całej łatki ponownie ze strony. Wystarczy uruchomić pobrany wcześniej instalator, który sam pobierze aktualizację z serwera. Po pobraniu należy nacisnąć przycisk "Instaluj", żeby zainstalować tę aktualizację.
Jeśli jednak nie macie zakupionego DLC Epizod Ardyn, pobierzcie nową wersję instalatora. Nowa wersja usuwa błędy, które przypadkowo pojawiły się w wersji 1.1; najczęściej są one widoczne w zadaniu związanym z Final Fantasy XIV.
Dodaj komentarz
 

Dostosowaliśmy spolszczenie FFXV do aktualizacji z 26 marca 2019 r.
Rozpoczynamy również tłumaczenie Epizodu Ardyn. Jest tam niemal 14 tysięcy nowych słów, więc na razie nie wiemy, jak szybko nam to pójdzie.

Przed instalacją nowej wersji spolszczenia musicie najpierw zaktualizować grę na Steamie.
Nie musicie pobierać całej łatki ponownie ze strony. Wystarczy uruchomić pobrany wcześniej instalator, który sam pobierze aktualizację z serwera. Po pobraniu należy nacisnąć przycisk "Instaluj", żeby zainstalować tę aktualizację.

Dodaj komentarz
 
Wyznaczona godzina nadeszła — skoro Król Regis tak mówi, to na pewno ma rację. Prace nad spolszczeniem gry Final Fantasy XV zostały ukończone! Całość tłumaczenia zajęła 9 miesięcy i zakończyliśmy je 24 grudnia 2018 r., a następnie rozpoczęliśmy testy, które trwały nieco ponad miesiąc.

Dodaj komentarz

Poniżej prezentujemy zwiastun zawierający jedną z pierwszych scen w grze. Spodziewajcie się spolszczenia już w lutym!

Dodaj komentarz
 
Jak już niektórzy zauważyli, 24 grudnia skończyliśmy tłumaczyć Final Fantasy XV, czyli całość zajęła około 9 miesięcy. Nie było to łatwe, gdyż podczas ostatniej aktualizacji, z dnia 13 grudnia, twórcy dołożyli dodatkowe 2% tekstu.

Dodaj komentarz

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.