Final Fantasy XIII-2 PL

Nasze projekty

 
Dawno już nie było żadnej aktualizacji, prawda? ;) Tym razem mamy wiadomość dla fanów Sery i Noela: chwilę temu na stronę wrzuciliśmy poprawioną wersję tłumaczenia do gry Final Fantasy XIII-2 w wersji Steam. To prawdopodobnie ostatnie poprawki, więc powoli zabieramy się za przenoszenie spolszczenia do wersji na PlayStation 3.

Dodaj komentarz

 
Miało być w lipcu, i jest w lipcu ;) Prace nad spolszczeniem gry Final Fantasy XIII-2 w wersji na Steam zostały ukończone.

Dodaj komentarz

 
W czwartek, 20 stycznia, zakończyliśmy w pełni tłumaczenie oraz korektę do gry Final Fantasy XIII-2. Dziś wrzuciliśmy już tekst do gry i rozpoczęliśmy wewnętrzne testy.

Oprócz testów oraz wprowadzenia po nich poprawek pozostało nam jeszcze kilkadziesiąt grafik do zlokalizowania. Chcemy również sprawdzić w międzyczasie możliwości techniczne zaaplikowania spolszczenia do wersji na PS3. Kiedy zakończymy wewnętrzne testy, przyjdzie pora na testy zewnętrzne, w związku z tym już teraz możecie się zgłaszać, jeżeli chcielibyście pomóc nam w testowaniu spolszczenia. Nie jesteśmy jeszcze w stanie określić dokładnej daty, kiedy tłumaczenie będzie mogło zostać udostępnione testerom, ale będzie to prawdopodobnie druga połowa lutego lub przełom lutego i marca.

Dokładna data wydania spolszczenia nie jest jeszcze znana — zależy to od przebiegu testów. Ale już teraz możecie zobaczyć fragment naszej pracy na screenach, które prezentujemy poniżej.

Dodaj komentarz

 
Ostatnio kilka osób pytało nas, czy nadal pracujemy nad spolszczeniem do FFXIII-2. Odpowiedź brzmi: tak, i pomimo tego, że zajmujemy się w międzyczasie także innymi projektami, tempo pracy nad sequelem Trzynastki nieco przyspieszyło. Właśnie przekroczyliśmy 50%, a zatem czas na nową porcję zrzutów z gry. Mamy nadzieję, że choć trochę umilą one wyczekiwanie na Final Fantasy VII Remake ;)

Dodaj komentarz

 

Sądziliście, że zapomnieliśmy już o tłumaczeniu Final Fantasy XIII-2? Oczywiście, że nie! Minął zaledwie tydzień od opublikowania tłumaczenia do Final Fantasy XV, a my już wznawiamy prace nad tamtym przerwanym projektem i możemy zaprezentować Wam kilka zrzutów ekranu. Nie spodziewajcie się jednak, że zostanie ono ukończone w tym roku, gdyż 1) musimy nieco odpocząć od takiego szaleńczego tempa, 2) w marcu/kwietniu czeka nas jeszcze dotłumaczenie Epizodu Ardyn.

Dodaj komentarz

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.