Głębinowe Centrum Badawcze

Nasze projekty
Głębinowe Centrum Badawcze (Deep Sea Research Center) to najbardziej tajemnicza lokacja w grze. Dostać się do niej można tylko Ragnarokiem. Nie jest ona zaznaczona na mapie, ponieważ leży bezpośrednio na wodzie. Można ją znaleźć w lewym dolnym rogu mapy, jest ona jednak tak mała, że łatwo ją przeoczyć.

Miejsce to jest pozostałością po badaniach, które prowadziło Esthar. Jest to długi tunel w głąb oceanu, w którym kryją się potwory. Przejścia na poszczególne poziomy można otworzyć za pomocą pary.

W dolnej części Centrum znajdują się długie schody, które prowadzą w dół. Na poszczególnych półpiętrach odbywać się będą walki z potworami (pokroju Behemota i Rubismoka [Ruby Dragon]). Jeżeli w drużynie będzie Zell, otworzy on ręcznie wejście do tego poziomu i tych walk nie będzie się dało uniknąć nawet z umiejętnością Enc-None.

Punkty czerpania: Dispel, Esuna, Triple (jednorazowy)
Punkt zapisu: przy pierwszym zejściu (po powrocie z Ragnaroka), pierwsze półpiętro, najniższy poziom (ukryty)


Znaczenie w grze: To miejsce bardzo łatwo ominąć, jednakże jest ono bardzo ważne. To tutaj można zdobyć dwa najpotężniejsze GFy w grze. Nic dziwnego, że prowadzi do nich tak trudna i uciążliwa droga. Pierwszym GFem jest Bahamut, a drugim Eden. Z Bahamutem będziesz walczył sam, natomiast Eden czeka na ciebie na samym dole, musisz go wyciągnąć od Bestyjona Ultima (Ultima Weapon).

Po wykonaniu tego zadania nie znajdziesz tu już nic ciekawego.

EmooniaDonacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.