Boko

Nasze projekty


Żywioł: ogień/-
Atak: ChocoOgień/ChocoWybuch/ChocoMeteor/ChocoGrubas

Boko to przedstawiciel znanych z poprzednich części sympatycznych stworów zwanych Chocobo. Jest to właściwie młody, ledwie opierzony kurak, którego otrzymasz jako gratis do dorosłego ptaka złapanego/kupionego w Gaju Chocobo. Od tej pory Boko będzie pod twoją opieką, a w menu 'Zapis' pojawi się nowy slot - Świat Chocobo. Będziesz mógł przenosić tego malucha do jego świata, w którym będzie wędrował i zwiększał swoją siłę (z racji tego, że w wersji konsolowej wymaga to posiadania Pocket Station, praktycznie niedostępnej poza granicami Japonii, gracze konsolowi niestety nie skorzystają zbytnio z jego usług).
Początkowym atakiem Boko jest ChocoOgień, atak żywiołowy o raczej przeciętnej sile. W miarę rozwoju (a właściwie w miarę zdobywania buziaków od Coco w Świecie Chocobo) ataki Boko będą się zmieniać. I tak, zdobycie pierwszego buziaka oznacza zmianę na ChocoWybuch, następny całus owocuje ChocoMeteorem, a po trzecim cmoku Boko będzie mógł używać swojego najsilniejszego ataku zwanego ChocoGrubas. Ten ostatni atak nie tylko wygląda imponująco, to jeden z naprawdę niewielu ataków w grze, który bez problemu przełamuje limit 9999 HP obrażeń zadawanych wrogowi.
To jeszcze nie wszystko. Usługi Boko są naprawdę nieocenione, ponieważ podczas swojej wędrówki po świecie, Chicobo zbiera różne, mniej lub bardziej wartościowe, przedmioty. Dzięki niemu można o wiele łatwiej złożyć ostateczne bronie dla postaci bądź otrzymać wartościowy przedmiot do wymiany na silne czary.

Sposób przywoływania: Należy użyć z menu Ekwipunek przedmiotu Korzeń Gysahl. Boko musi być przeniesiony do świata Final Fantasy, inaczej się nie zjawi.

Karta
Zdobycie karty Chicobo wymaga trochę zachodu. Musisz samodzielnie złapać Chocobo w każdym lesie. Kiedy pojawisz się w Świętym Gaju Chocobo, wszystkie złapane ptaki też tam będą. "Porozmawiaj" z nimi, a dostaniesz kartę Boko.

Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • grinas za 2 dni awansuje na nowy poziom! (31)
  • Kaoris za 2 dni awansuje na nowy poziom! (28)
  • emmanuelle38 za 3 dni awansuje na nowy poziom! (38)
  • Martins za 3 dni awansuje na nowy poziom! (37)
  • mrots za 3 dni awansuje na nowy poziom! (42)
  • Irvine za 4 dni awansuje na nowy poziom! (27)
  • audion za 8 dni awansuje na nowy poziom! (51)