Final Fantasy XIII PL

Nasze projekty

 
W pierwszej wersji spolszczenia na PS3 był błąd związany ze źle spakowanymi tekstami, przez co wyskakiwały błędy związane z rzekomym brakiem fontów oraz, co gorsze, gra nie wczytywała zapisów od rozdziału 8. w górę. Dziś udało nam się znaleźć ten problem i poprawić spolszczenie. Dodatkowo, poprawiliśmy jedną literówkę, więc oprócz wersji PS3, wrzucamy również poprawioną wersję Steam.

Aktualne wersje możecie pobrać poniżej. Możecie również uruchomić ponownie instalator, który już pobraliście. Program wyszuka i powiadomi Was, że istnieje nowsza wersja spolszczenia, dzięki czemu będziecie mieć możliwość pobrania zmienionych danych bezpośrednio przez instalator.

Dodaj komentarz

 
Jeśli chcieliście kiedyś móc usiąść wygodnie na kanapie i pograć wygodnie w FFXIII po polsku na konsoli... to teraz już macie taką szansę. Po spełnieniu kilku warunków możecie zainstalować spolszczenie do wersji na PlayStation 3.

Dodaj komentarz

 
A Wy? Jak zamierzacie spędzić dzisiejszą noc? Może na przykład grając w Final Fantasy XIII po polsku?

Tak, dobrze czytacie — ukończyliśmy właśnie prace nad tłumaczeniem gry Final Fantasy XIII na język polski! Tłumaczenie i korekta zajęły nam 4,5 miesiąca, a testy niecały miesiąc. Za pomocą instalatora, oprócz nałożenia spolszczenia na pliki z angielskim i japońskim dubbingiem, możecie również wymienić angielską piosenkę „My Hands” na piosenkę „Kimi ga Iru Kara” z japońskiej wersji gry.
Dodaj komentarz

 
Skończyliśmy tłumaczenie — dialogi, datalog, wszystko!
Korekta już jest częściowo zrobiona, w międzyczasie trwa pierwsze przejście gry (aktualny stan: Oerba), a dziś rozpoczęliśmy drugie przejście.

Nie podajemy jeszcze daty wydania, ponieważ nie wiadomo jak będzie szło tworzenie instalatora, ale zapewne jest to kwestia pierwszego kwartału.
Dodaj komentarz
 
Pora na ostatnią niespodziankę: trailer do polskiej wersji Final Fantasy XIII. Możecie go obejrzeć na naszym youtubowym kanale lub po prostu poniżej ;)


Dodaj komentarz

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.