Odyn

Nasze projekty


Żywioł: -
Atak: Zantetsuken

Mroczny rycerz na bladym koniu może zostać twoim GFem. Musisz go pokonać w Ruinach Centry, gdzie czeka ukryty w swojej komnacie. Walka z nim nie jest trudna, natomiast usługi Odyna są wręcz bezcenne.
Odyn atakuje swoim mieczem wszystkich wrogów i zwykle przecina ich na pół, zabijając na miejscu. Atak ten działa na prawie wszystkie zwykłe potwory, nie działa natomiast na bossów oraz na kilka wyjątków spośród zwykłych wrogów, jak np. Tonberry.

Sposób przywoływania: Odyna się nie przywołuje, on sam wybiera, kiedy przyjdzie ci na pomoc. Jeżeli pokonasz go w walce, możesz liczyć na to, że prędzej czy później pojawi się na początku walki. Rycerz przychodzi tylko podczas normalnych walk, nie fatyguje się na bossów (z jednym niefortunnym wyjątkiem, patrz Seifer - Obłąkana Pandora). Częstotliwość pojawiania się Odyna nie jest całkowicie losowa, dużo zależy od współczynnika Luck u postaci w drużynie. Nie bez znaczenia jest także rodzaj przeciwnika - Odyn częściej pomaga w słabszych walkach.
Jego atak jest zatem jak miecz obosieczny - może być wybawieniem od długiej, męczącej walki z trudnym przeciwnikiem, może być też jednak uciążliwy, jeżeli szukasz konkretnego potwora dla rzadkiego czaru czy też przedmiotu, który chcesz mu ukraść.

Karta
Kartę Odyna otrzymasz po pokonaniu go w walce.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.