Ogród Galbadia

Nasze projekty
Ogród Galbadia (Galbadia Garden) początkowo stoi na Płaskowyżu Monterosa, na północy kontynentu Galbadia. To wielki Ogród, szkolący SeeD tak jak Ogród Balamb. Można się tam dostać pociągiem w kierunku Dollet, trzeba jednak wysiąść wcześniej, na stacji Wschodnia Akademia.


Galbadia ma bardziej surowy wystrój niż Balamb. Składa się przede wszystkim z zawiłych korytarzy prowadzących do sal lekcyjnych. Jest tam także boisko sportowe, lodowisko do gry w hokeja, duży hol i audytorium.

Punkty czerpania: Shell, Life, Double, Haste (ukryty)
Punkty zapisu: główny hol, korytarz


Znaczenie w grze: Do Ogrodu Galbadia drużyna Squalla przybywa na pierwszej płycie. Tam spotykają oni dyrektora Martina, który objaśnia im plan misji w mieście Deling i przydziela do nich Irvina jako strzelca.

Później Ogród Galbadia zostaje przejęty przez Seifera i Edeę. Większość studentów zostaje z niego wyrzucona, podobnie jak Martine. Od tego momentu służy on jako wroga baza latająca. Na drugiej płycie zaatakuje Ogród Balamb, co doprowadzi do walki z Seiferem i Edeą.

Po tym zdarzeniu słuch o Ogrodzie zaginie. Nie powróci on już nigdy tam, gdzie wcześniej był, natomiast na jego miejscu pojawi się punkt czerpania z czarem Dispel.

EmooniaKto jest online

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • Irvine awansuje dziś na nowy poziom! (24)
  • audion za 4 dni awansuje na nowy poziom! (48)
  • bezimienny82 za 8 dni awansuje na nowy poziom! (36)
  • LPDawid za 9 dni awansuje na nowy poziom! (27)
  • Yuna za 9 dni awansuje na nowy poziom! (26)
  • yxam za 9 dni awansuje na nowy poziom! (32)