Laguna Loire

Nasze projekty


Wiek: 27 lat
Data urodzenia: 3 stycznia


Kiedy go poznajemy, jest tajemniczą postacią ze snu Squalla i reszty drużyny. Ma wtedy 27 lat i służy w wojsku Galbadii. W miarę rozwoju historii poznajemy coraz więcej szczegółów o jego życiu.

Laguna to chyba najbardziej pozytywna postać w grze. Jest bardzo szczerym człowiekiem o dobrym sercu, a przy tym wspaniałym wojownikiem. Pewnych problemów nastręczają mu jego roztrzepanie oraz chorobliwa nieśmiałość do kobiet. Kiedy go poznajemy, Laguna jest absolutnym laikiem w sprawach damsko-męskich - tak, właśnie to mam na myśli ;) Niestety, ma ogromnego pecha do kobiet - z jego pierwszą miłością, pianistką Julią, będzie mu dane spotkać się tylko raz. Natomiast jego późniejsza żona, Raine, umrze przy narodzinach ich pierwszego dziecka, kiedy Laguna będzie daleko od domu. Nie ma co się więc dziwić, że od tego czasu Laguna całkowicie poświęca się innym rzeczom.

Rzeczywiste spotkanie z Laguną ma miejsce wtedy, kiedy jest on już mężczyzną w średnim wieku i bardzo znaną osobistością. Przeżyte lata dodały mu siwych włosów, ale nie wpłynęły prawie wcale na jego spontaniczny i energiczny charakter. Laguna nadal jest żywiołowym optymistą, który wierzy, że jego siła oraz takie wartości jak miłość, przyjaźń i poświęcenie mogą pokonać całe zło świata.

Laguna w walce używa karabinu maszynowego. Jest bardzo silną postacią, a przy tym naprawdę interesującym człowiekiem, pełnym ogromnego uroku osobistego.

Co jeszcze warto o nim wiedzieć:

1. Laguna był zawsze bardzo dobrym żołnierzem, jednakże jego prawdziwą pasją jest dziennikarstwo. Jego marzenie spełnia się, kiedy zostaje reporterem magazynu "Świry z Timber". To właśnie z tych czasopism Selphie czerpie wiadomości o Lagunie.
2. Laguna miewa dość uciążliwą dolegliwość, która polega na tym, że w chwilach wielkiego stresu chwyta go skurcz w łydce. Nie pomaga mu to zbytnio w kontaktach z kobietami.
3. Nigdy, przenigdy nie powierzaj mu swojego klucza od mieszkania. Jego uczciwość jest bez zarzutu, ale zgubiłby go, jeszcze zanim schowałby go do kieszeni ;)

Limit

Limit Laguny nazywa się Desperado. To bardzo efektowny atak, który nie zostawia przeciwnikom zbyt wielu szans. Laguna odbezpiecza granat i rzuca go w stronę wrogów, a następnie chwyta się liny i ze swojego karabinu ostrzeliwuje wszystkich, którzy stanęli mu na drodze. Potem następuje równie efektowna eksplozja i z przeciwników zostaje mokra plama.

Karta

Kartę Laguny ma Ellone. Możesz ją zdobyć podczas podróży w kosmos.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.