Final Fantasy VIII PL

Nasze projekty

 

Mimo gorącego okresu w pracy możemy wreszcie oddać Wam tak długo wyczekiwane spolszczenie do Final Fantasy VIII Remastered na Steama! Tłumaczenie zostało w całości przeniesione, a także nieco poprawione, tak więc teraz powinno się Wam grać jeszcze lepiej. Pamiętajcie, aby przygotować sobie ok. 3 GB wolnego miejsca na dysku z zainstalowaną grą (to miejsce zostanie po instalacji zwolnione). Życzymy wszystkim miłego grania, zarówno tym, którzy dopiero teraz będą poznawać tę niezwykłą opowieść, jak i tym, dla których będzie to nostalgiczna wyprawa w przeszłość.

Dodaj komentarz

 

Jak zapewne wielu z Was wie, 3 września miała premierę nowa, zremasterowana nieco, wersja Final Fantasy VIII. Sprawdziliśmy ją i wiemy już, że będziemy w stanie przenieść spolszczenie na tę wersję. Przy okazji wykonamy kolejną korektę dialogów, ponieważ przez te lata trochę więcej się nauczyliśmy i dostrzegamy w obecnym tłumaczeniu nieco błędów. ;)

Dodaj komentarz

Dziś na stronie pojawiła się, prawdopodobnie ostatnia, łatka ze spolszczeniem do gry Final Fantasy VIII na PC. Podczas ostatniej korekty podszlifowaliśmy jeszcze tłumaczenie w wielu miejscach, poprawiliśmy sekcję Informacje w menu, w której znalazło się jeszcze kilka starych nazw. W tej łatce nie ma również błędów, które przypadkowo wkradły się podczas dodawania wersji na Steama.Pozostaje nam jedynie przenieść poprawki do wersji na PSX i to będzie koniec wszelkich prac nad spolszczeniem do FF8 :)

Dodaj komentarz
Od dzisiaj można już pobrać spolszczenie dostosowane do wersji z platformy Steam. Znajdziecie je tutaj. Pamiętajcie, by przeczytać dołączoną instrukcję i koniecznie wyłączyć synchronizację plików gry ze Steam Cloud. Po instalacji spolszczenia wszystkie steamowe osiągnięcia działają, stany gier również. Jeśli użyjecie angielskich zapisów gry, niektóre nazwy mogą pozostać po angielsku (m.in. w sekcji Tutorial->Informacje).
Uwaga: spolszczenie obejmuje samą grę, Launcher dołączany przez Steama jest nadal po angielsku.

Oprócz dostosowania do Steama spolszczenie zostało również zmienione. Zaimplementowaliśmy poprawki wykryte podczas pracy nad poradnikiem strategicznym oraz te nieliczne zgłoszone przez graczy.
Zalecamy również pobrać i korzystać z wymienionego powyżej poradnika — znajdziecie w nim wszystko, czego potrzebujecie do przejścia tej gry na 100%.Dodaj komentarz
Po ponad roku od premiery, spolszczenie Final Fantasy VIII na PC, zostało nareszcie poprawione.
W tej chwili, jest ono niemalże takie samo, jak wersja spolszczenia na PlayStation, za wyjątkiem nieprzetłumaczonych filmików i kilku innych, drobnych szczegółów. Dodaj komentarz

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.