Final Fantasy XV PL

Nasze projekty

 
Wyznaczona godzina nadeszła — skoro Król Regis tak mówi, to na pewno ma rację. Prace nad spolszczeniem gry Final Fantasy XV zostały ukończone! Całość tłumaczenia zajęła 9 miesięcy i zakończyliśmy je 24 grudnia 2018 r., a następnie rozpoczęliśmy testy, które trwały nieco ponad miesiąc.Wymagania
— Gra Final Fantasy XV w wersji Steam (Windows Edition). Możliwe, że spolszczenie będzie działać na wersji Origin, lecz nie sprawdzaliśmy tego. Na pewno nie będzie działać na wersji z Microsoft Store.
— Około 280 MB wolnego miejsca na dysku twardym, na pliki spolszczenia (po instalacji można cały folder z instalatorem usunąć).

Informacje dodatkowe
— Spolszczona gra obsługuje zapisy gier wykonane w grze przed nałożonym spolszczeniem.
— Jest to pełne kinowe spolszczenie, więc również nazwy przedmiotów czy akcesoriów zostały przetłumaczone.
— W sekcji „Informacje FFXV” w głównym menu dwa wpisy są po angielsku, gdyż gra pobiera je z serwera. Nie mamy na to wpływu. Po kolejnej aktualizacji prawdopodobnie będą one po polsku.
— Staraliśmy się dokładnie przetestować tłumaczenie, włącznie z dodatkami, nie dokończyliśmy jedynie testów dodatku Comrades, ponieważ zajęłyby nam jeszcze przynajmniej tydzień, a nie chcieliśmy wstrzymywać wydania spolszczenia przez jeden dodatek. Jeżeli natraficie na jakiekolwiek błędy, czy to w głównej grze, czy to w DLC, dawajcie nam znać.
— UWAGA! Każda aktualizacja gry pod względem tekstowym będzie się wiązać z potrzebą dostosowania spolszczenia. Na pewno takie coś będzie miało miejsce przynajmniej raz — przy okazji premiery Epizodu Ardyn. Wtedy jak najszybciej postaramy się dostosować spolszczenie do nowej wersji, a następnie rozpoczniemy tłumaczenie tego dodatku. Nie wiemy jednak, kiedy to będzie i ile to zajmie — Square Enix wciąż nie podało dokładnej daty premiery Epizodu Ardyn i nie wiemy, jak dużo tekstu jeszcze będzie do tłumaczenia.

Autorzy
Tłumaczenie, technikalia i testy: grupa CosmoFF w składzie Em i Robin

Bardzo dziękujemy testerom:
— 19kefir11
— Pan Talerz
— Papa_Belzemond
— sarenka

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy nas wspierali i dopingowali do pracy. Życzymy miłego grania.

Aktualizacja z dnia 28.03.2019 r.
Dostosowaliśmy spolszczenie FFXV do aktualizacji z 26.03.2019 r.
Epizod Ardyn wciąż pozostaje po angielsku. Oczywiście należy najpierw zainstalować aktualizację ze Steama, a dopiero później zainstalować nowe spolszczenie.
Nie musicie pobierać całego spolszczenia ponownie ze strony. Wystarczy uruchomić pobrany wcześniej instalator, który sam pobierze aktualizację z serwera. Po pobraniu należy nacisnąć przycisk "Instaluj", żeby zainstalować tę aktualizację.

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFXVPL_Steam_v1.2.0_balamb.7z)FFXVPL_Steam_v1.2.0_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy XV w wersji Steam.37609 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.