Final Fantasy XV PL

Nasze projekty

 

Dostosowaliśmy spolszczenie FFXV do aktualizacji z 26 marca 2019 r.
Rozpoczynamy również tłumaczenie Epizodu Ardyn. Jest tam niemal 14 tysięcy nowych słów, więc na razie nie wiemy, jak szybko nam to pójdzie.

Przed instalacją nowej wersji spolszczenia musicie najpierw zaktualizować grę na Steamie.
Nie musicie pobierać całej łatki ponownie ze strony. Wystarczy uruchomić pobrany wcześniej instalator, który sam pobierze aktualizację z serwera. Po pobraniu należy nacisnąć przycisk "Instaluj", żeby zainstalować tę aktualizację.Hollow odpowiedział w temacie: #11812 2019/05/04 16:05
Witam.
Grałem w Final Fantasy XIII PL od was i z przyjemnością stwierdzam iż tłumaczenie jest na najwyższym poziomie i za to WAM dziękuje ;). Osobiście nie wyobrażam sobie Final Fantasy XIII bez polskiego tłumaczenia by zrozumieć w pełni sens przygód.
Natomiast tłumaczenie Final Fantasy XIII-2 jest trochę większe pod względem tłumaczenia i ma ono również duże znaczenie jak chociażby w pytaniach w mieście na inteligencje by moc dalej piąć w przygody, więc wymagam sporej doskonałości pracy i wiem, że warto.
Motywuje do dalszej pracy i działania chłopaki bo tylko dzięki Wam KAŻDY teraz może zrozumieć przygody Final Fantasy Serii XIII.

Pozdrowienia.
EDIT: Osobiście gra FF XIII-2 była moją pierwsza wersją konsolową [ ps3 ] i niestety w wersji eng.
Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • lulu.selphie za 3 dni awansuje na nowy poziom! (28)