MiniMog

Nasze projekty


Żywioł: -
Atak: Taniec Moogle

MiniMog to jedyny przedstawiciel znanych z innych części sympatycznych moogli w świecie FFVIII. Jest powiązany z Boko, czyli małym Chocobo, którego można zdobyć w Gaju Chocobo. Podczas wędrówki po Świecie Chocobo, Boko może znaleźć MiniMoga. Otrzyma wtedy przedmiot o nazwie Amulet Moga, który będziesz mógł przenieść do świata Final Fantasy. Dzięki temu amuletowi będziesz mógł korzystać w walce z usług moogla.
MiniMog zapewnia rozrywkę pozostałym GFom. Jego atak nie powoduje żadnych obrażeń, ale uzupełnia HP wszystkim podpiętym GFom. Jest to użyteczne, z racji tego, iż podczas walki nie można użyć przedmiotów leczących GFy. Jak każdy artysta, MiniMog nie robi tego bezinteresownie, ale za opłatą, zależną od poziomu postaci w drużynie - należy wyliczyć średnią arytmetyczną z ich poziomów i pomnożyć przez 100 Gil. Wynik oznacza kwotę, jaką pobierze przedsiębiorczy stworek za swój występ.

Sposób przywoływania: Kiedy otrzymasz Amulet Moga, wybierz GFa, która ma jakąś niepotrzebną zdolność i oducz go jej (za pomocą Ziela Zapomnienia), a w zamian naucz go komendy MiniMog, używając amuletu. Postać, która ma tego GFa, będzie mogła ustawić sobie tę komendę, a następnie wybrać ją w trakcie walki, kiedy potrzebne będą usługi MiniMoga.

Karta
To jedna z pierwszych rzadkich kart, które można zdobyć w grze - posiada ją chłopczyk trenujący bieganie po holu Ogrodu Balamb.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.