Final Fantasy XIII-2 PL

Nasze projekty

 
Miało być w lipcu, i jest w lipcu ;) Prace nad spolszczeniem gry Final Fantasy XIII-2 w wersji na Steam zostały ukończone.

Wymagania
— Gra Final Fantasy XIII-2 w wersji Steam. Spolszczenie na 99,9% nie będzie działać z wersją z Game Pass.
— Około 100 MB dodatkowego wolnego miejsca na dysku twardym.

Informacje dodatkowe
— Plansze z opisem sterowania dostępne do obejrzenia z poziomu ustawień pozostały po angielsku. Znajdują się one bezpośrednio w pliku exe gry. Modyfikacja tego pliku musiałaby się wiązać z dołożeniem cracka/cracków z pirackich wersji gry, a tego absolutnie nie chcieliśmy robić.
— Gra ta została przeniesiona z konsol na PC w sposób nie do końca właściwy. Na starszych komputerach potrafi często wychodzić do pulpitu, zawieszać się przy wejściu do menu itp. Dlatego zalecamy też instalację dodatkowej łatki z opcji c) lub też samodzielną instalację innej łatki tego typu.
— Spolszczona gra obsługuje zapisy gier wykonane w grze przed nałożonym spolszczeniem. Jedynie informacje dodatkowe na temat zapisu (miejsce zapisu itp.) będą wtedy widoczne po angielsku. Wszystkie nowe zapisy będą całkowicie po polsku. Po nałożeniu spolszczenia zalecamy jednak rozpocząć grę od nowa.
— Jest to pełne kinowe spolszczenie, więc również nazwy przedmiotów czy akcesoriów zostały przetłumaczone.

Autorzy
Tłumaczenie i technikalia: grupa CosmoFF w składzie Em i Robin

Testy:
Em, Arfaerd, Noel Kreiss, Papa_Belzemond, korni

Pomoc techniczna:
— Albeoris, bez którego nie byłoby możliwości stworzenia tego spolszczenia ani żadnych innych tłumaczeń tej gry
— Jindrich „Kruci” Tomek, który podzielił się cennymi spostrzeżeniami i poprawkami do programu Albeorisa (http://www.rk-translations.cz)

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy nas wspierali i dopingowali do pracy. Życzymy miłego grania.


Możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co nam się przyda podczas długich wieczorów przy tłumaczeniu:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFXIII-2PL_Steam_v1.0.1_balamb.7z)FFXIII-2PL_Steam_v1.0.1_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy XIII-2 w wersji Steam.12781 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.