Final Fantasy VII Remake PL

Nasze projekty

 
Wreszcie nadszedł ten dzień. Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce polskie tłumaczenie do Final Fantasy VII Remake. Projekt ten był dość pracochłonny i zajmował nasz wolny czas przez sporą część tego roku, ale była to bardzo satysfakcjonująca praca. W mniej więcej siedem miesięcy (w międzyczasie kończyliśmy jeszcze tłumaczyć Final Fantasy XIII-2) przetłumaczyliśmy łącznie 247 000 słów, 220 plików z teksturami oraz 3 filmy. Zawsze najlepiej pracuje nam się nad grami, które sami lubimy. Jak mogliście przeczytać w naszej recenzji, Final Fantasy VII Remake bardzo nam się podobało, zatem tłumaczenie tej gry było czystą przyjemnością. A teraz każdy może zagrać w nią także z polskimi napisami.

Oczywiście jak zawsze spolszczenie jest kompletne — przetłumaczyliśmy nie tylko dialogi, ale także nazwy przeciwników, zdolności i przedmiotów. Jednak tym razem udało nam się zrobić coś, czego nie ma w żadnej oficjalnej wersji językowej tej gry. Przetłumaczona została bowiem większość tekstur, czyli m.in. takie elementy otoczenia jak szyldy, znaki czy ulotki, co jeszcze bardziej pozwoli zanurzyć się w specyficznym świecie Midgar.

Żeby zachęcić tych, którzy nie śledzili naszego projektu, poniżej prezentujemy dwie sceny ze spolszczonej gry oraz trailer do spolszczenia:

Mamy nadzieję, że będzie się Wam dobrze grało w polską wersję Final Fantasy VII Remake Intergrade. Dziękujemy Arfaerdowi oraz Papie Belzemondowi za udział w testach i całą pomoc przy tym projekcie. Dziękujemy również wszystkim za dotychczasowe wsparcie naszej strony, dzięki Wam mamy motywację do dalszej pracy.

Link do spolszczenia jest pod artykułem, w paczce znajdziecie również instalator oraz dokładną instrukcję.

Jeśli podoba Wam się to, co robimy, możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co przyda się nam podczas długich wieczorów przy kolejnych tłumaczeniach lub konwersjach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFVIIRemakePL_Steam_EGS_v1.0.5_balamb.7z)FFVIIRemakePL_Steam_EGS_v1.0.5_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy VII Remake Intergrade w wersji na PC Steam oraz Epic Games. Wersja 1.0.5, z dnia 25.04.2024.284146 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 277 gości oraz 0 użytkowników.