Poradnik strategiczny FF8

Nasze projekty

Nadszedł dzień, w którym możemy oddać w Wasze ręce kompletny poradnik strategiczny do polskiej wersji Final Fantasy VIII. Dwa lata pracy dały efekt w postaci 442-stronicowej książki, w której znajdziecie wszystko na temat tej kultowej gry: od wyczerpującego opisu przejścia, przez bestiariusz i szereg pomocnych tabelek, aż po sekrety i ciekawostki, o których być może nie macie jeszcze pojęcia. Całość jest stworzona na podstawie polskiej wersji gry, a zatem jest to bardzo pomocne narzędzie dla osób grających ze spolszczeniem.Mamy nadzieję, że ów poradnik okaże się przydatny nie tylko dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Final Fantasy VIII, ale także dla tych, którzy mają za sobą już wiele godzin spędzonych w świecie tejże gry. Być może z tej okazji zechcecie odświeżyć sobie FFVIII, do czego gorąco zachęcamy :) Nawet, jeżeli znacie grę od podszewki, możecie natrafić w poradniku na kilka interesujących ciekawostek, które wniosą coś nowego do dobrze znanego świata.

W niedługim czasie na stronie pojawi się również ostateczna łatka do spolszczenia FFVIII w wersji na PC i PSX. Poradnik został przystosowany już do poprawionej wersji.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przez cały ten okres prac wspierali nas, wyrażali swoje opinie i dopingowali nas, byśmy nie tracili zapału. Na szczególne podziękowania zasługuje DrewniaQ, do którego należała ostateczna korekta poradnika i który pomógł nam go ulepszyć. Zapraszamy zatem do pobierania poradnika, a można go znaleźć w Składnicy, w dziale Biblioteka... lub po prostu tutaj. Z uwagi na jego rozmiar pobieranie może chwilę potrwać. Możecie umilić sobie czas oczekiwania tym filmikiem, który przypomni Wam, co tak lubicie w Final Fantasy VIII, a jeśli nie mieliście jeszcze dotąd styczności z tą grą — dlaczego powinniście w nią zagrać ;)Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.