Final Fantasy VII Remake PL

Nasze projekty

 
Nie minęło dziesięć dni, jak znów musieliśmy zaktualizować spolszczenie do Final Fantasy VII Remake. Nowa wersja zawiera kilka poprawek sugerowanych przez Rysława, a także jest ona dostosowana do najnowszej aktualizacji gry, która została wydana dziś rano. Oprócz zmian dostosowawczych do premiery Rebirtha wprowadzono również poprawkę tekstową do dialogu Aerith pod koniec gry. W związku z tym należy również zaktualizować film.

Aby zainstalować nową wersję należy pobrać nowy instalator i ponownie go uruchomić. Jeśli już instalowaliście u siebie spolszczenie i macie najnowszą aktualizację gry, musicie przed instalacją nowej wersji tłumaczenia wejść do podfolderu End\Content\GameContents\Movie\140-SBIL0\MV_SBIL0_7810 i usunąć pliki .BAK oraz moviesPL.txt. Po instalacji możecie usunąć poprzednią wersję pliku PAK z podfolderu w grze: End\Content\Paks\~mods.

Jak zawsze, jeśli podczas grania natraficie na jakieś błędy, możecie je zgłaszać nam zarówno w wiadomości na FB, jak i na naszym discordzie :)Jeśli podoba Wam się to, co robimy, możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co przyda się nam podczas długich wieczorów przy kolejnych tłumaczeniach lub konwersjach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFVIIRemakePL_Steam_EGS_v1.0.5_balamb.7z)FFVIIRemakePL_Steam_EGS_v1.0.5_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy VII Remake Intergrade w wersji na PC Steam oraz Epic Games. Wersja 1.0.5, z dnia 25.04.2024.284146 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 238 gości oraz 0 użytkowników.