Final Fantasy VII Remake PL

Nasze projekty

 
I jak się Wam gra w polską wersję Final Fantasy VII Remake? ;) Dostaliśmy sporo komentarzy od ludzi, którzy czekali na premierę naszego tłumaczenia. Taki odzew zawsze nas bardzo motywuje i zachęca do dalszych działań. Mimo wcześniejszych testów znaleźliśmy kilka błędów w spolszczeniu, które poprawiliśmy i przed chwilą wrzuciliśmy na stronę zaktualizowane tłumaczenie. Zmian nie było zbyt wiele, ale uznaliśmy, że warto już zrobić poprawkę :)

Pobierzcie nową wersję lub uruchomcie instalator i pobierzcie samą aktualizację. Po instalacji możecie usunąć poprzedni plik PAK z podfolderu w grze: End\Content\Paks~mods. Możecie tam również wrzucić po prostu nowy plik PAK (ZZZ_FFVIIRPL_v1.01.pak), inne pliki się nie zmieniły.

Jak zawsze, jeśli podczas grania natraficie na jakieś błędy, możecie je zgłaszać nam zarówno w wiadomości na FB, jak i na naszym discordzie :)
Przed chwilą pojawił się również film na kanale tvgry, w którym opowiadamy co nieco o naszej pracy nad tłumaczeniami. Jeżeli chcecie się dowiedzieć między innymi, które projekty były dla nas czystą przyjemnością, a które ciągnęły się w nieskończoność, co mają ze sobą wspólnego Final Fantasy VII i PRL, a także jak w jakich okolicznościach pojawił się u nas w domu czwarty kot, to zapraszamy do oglądania 😉 https://www.youtube.com/watch?v=J9OBpfkWWXY

A już jutro będzie mieć miejsce tak długo wyczekiwana premiera Crisis Core Reunion na Steama. Ci z Was, którzy śledzą naszą stronę od dłuższego czasu, wiedzą, że przetłumaczenie tej gry to projekt, który od zawsze mieliśmy w planach. Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieć dla Was dobre wiadomości.


Jeśli podoba Wam się to, co robimy, możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co przyda się nam podczas długich wieczorów przy kolejnych tłumaczeniach lub konwersjach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFVIIRemakePL_Steam_EGS_v1.0.5_balamb.7z)FFVIIRemakePL_Steam_EGS_v1.0.5_balamb.7zSpolszczenie do gry Final Fantasy VII Remake Intergrade w wersji na PC Steam oraz Epic Games. Wersja 1.0.5, z dnia 25.04.2024.284146 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 185 gości oraz 0 użytkowników.