Crisis Core Reunion PL

Nasze projekty

 
Jeszcze przed końcem roku wrzucamy małą aktualizację tłumaczenia do Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion. W nowej wersji zostało uwzględnionych kilka poprawek do tłumaczenia.

Pobierzcie nowy instalator lub uruchomcie stary, jeśli jeszcze go macie u siebie na dyskach, pobierzcie w nim samą aktualizację i zainstalujcie ponownie. Możecie również ręcznie przerzucić nowy plik PAK (ZZZ_CCRPL.pak) do CCFF7R\Content\Paks\~mods w folderze z zainstalowaną grą.
Jeśli podoba Wam się to, co robimy, możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co przyda się nam podczas długich wieczorów przy kolejnych tłumaczeniach lub konwersjach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/CrisisCoreFFVIIReunionPL_Steam_v1.01_balamb.7z)CrisisCoreFFVIIReunionPL_Steam_v1.01_balamb.7zSpolszczenie do gry Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion w wersji na PC Steam. Wersja 1.01, z dnia 31.12.2023.150517 kB
Dostęp do URL (https://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/CrisisCoreFFVIIReunionPL_Switch_v1.01_balamb.zip)CrisisCoreFFVIIReunionPL_Switch_v1.01_balamb.zipSpolszczenie do gry Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion w wersji na Nintendo Switch. Wersja 1.01, z dnia 31.12.2023.152239 kB
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.