Crisis Core Reunion PL

Nasze projekty

 
Ten rok był dla naszego teamu wypełniony satysfakcjonującą pracą. Ukończyliśmy dwa duże projekty: spolszczenie do Final Fantasy XIII-2 oraz do Final Fantasy VII Remake. Nie zwalniamy tempa i jeszcze przed końcem tego roku chcemy Wam ogłosić nasz kolejny projekt, którego wszyscy się chyba spodziewali, bo dostawaliśmy w tej sprawie wiele pytań ;) Tak, będziemy tłumaczyć Crisis Core Final Fantasy VII Reunion w wersji na PC oraz na Switcha, w czym pomoże nam MasaGratoR (@masagratordev), który ma już na swoim koncie wiele modyfikacji na Nintendo Switch — to zresztą dzięki jego nieocenionej pomocy udało się tak szybko ogarnąć kwestie techniczne. Dziękujemy :)

Ci, którzy są z nami już od dawna, zapewne pamiętają, że Crisis Core było naszym wymarzonym projektem od lat, w którym zawsze przeszkadzały nam technikalia. Większa część dialogów została spolszczona przez nas już kilkanaście lat temu. Czy to oznacza, że tłumaczenie będzie gotowe za kilka tygodni? Nie, ponieważ grę tłumaczymy w zasadzie od nowa, a stara wersja służy nam jedynie za bazę — jak pewnie pamiętacie, przy tłumaczeniu wersji na PSP mieliśmy określony limit znaków, co powodowało, że często musieliśmy mocno kombinować, aby oddać sens angielskiej wersji i zmieścić się w limicie. Teraz nie musimy już iść na żadne kompromisy, zatem będziemy tłumaczyć na nowo, starając się, aby jak najlepiej przełożyć na polski tę fascynującą historię, bo naprawdę na to zasługuje.

Pierwsze skriny pojawią się niedługo, a na razie Zack przyszedł Wam tylko życzyć Wesołych Świąt ;)


Jeśli podoba Wam się to, co robimy, możecie nas wesprzeć poprzez postawienie nam wirtualnej kawy, co przyda się nam podczas długich wieczorów przy kolejnych tłumaczeniach lub konwersjach:
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Ewentualnie, jeśli macie PayPala, możecie to zrobić tutaj: PayPal

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.