Forum

Nasze projekty

FFVII:CC - postęp prac

Więcej
2012/02/06 21:36 #8254 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac

Noel Kreiss napisał: zajmują się pisaniem poradnika do Crisis Core

To żeś dowalił. Pierwsze słyszę, naprawdę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
  • Jak ze mną rozmawiasz, to patrz mi prosto w oczy.
Więcej
2012/02/06 21:43 #8256 przez audion
Użytkownik audion odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac

Noel Kreiss napisał: pisaniem poradnika do Crisis Core

Ooooo, to ja o czymś nie wiem? :P

A na marginesie, gdyby to ode mnie zależało, to takie posty edytował bym, wpisując zamiast "treści" w nich zawartych, tekst w stylu "jestem gupi i śmierdzem ogórem". Może i nieco komuś nie będzie się ten tekst podobać, ale czy tacy ludzie się zastanawiają nad tym, czy takie namolne pytania podobają się Robinowi i Emce?

Co nas nie zabije, to nas udziwni.

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2012/02/06 22:56 #8263 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac
Ja też chyba o czymś nie wiem. Noelu, czyżbyś podróżował w czasie i wiedział coś o naszych przyszłych projektach? To bardzo ciekawe, powiedz, czym jeszcze będziemy się zajmować :P

Generalnie uważam, że nie mamy obowiązku się tłumaczyć z tego, co robimy, kiedy robimy, dlaczego tak wolno i czemu nie jutro. Ale ponieważ lubię być miła, więc co mi tam, wyszczególnię, czym się obecnie zajmujemy - razem, osobno i ogólnie jako grupa:

- tłumaczenie do FFX
- praca nad ostateczną łatką do FFVIII
- poradnik do FFVIII (duży, w pdfie)
- tłumaczenie do CC
- Chronidia (gra osadzona w realiach FF)
- poradnik do FFXIII (w wersji na stronę, na razie wrzuciliśmy info o postaciach i systemie).

Trochę tego jest i nie da się robić wszystkiego naraz. Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę taki drobny szczególik, że nie jesteśmy gimnazjalistami, którzy po odrobieniu lekcji nie mają już nic do roboty, ale że obydwoje pracujemy, nierzadko po więcej niż osiem godzin na dobę. Taki lajf, że nie ma czasu na wszystko. A w dodatku jesteśmy na tyle bezczelni, że sami też bardzo lubimy grać i poświęcamy także czas na zupełnie bezproduktywną, niesłużącą nikomu rozrywkę. Ot, takie z nas wredne leniuchy.

Merytorycznie: spolszczenie ma się dobrze, na razie stoi i czeka na swoją kolej. Żadnych dat, nawet w przybliżeniu, jeszcze nie podajemy, bo nie ma to na razie sensu. Będzie, kiedy będzie. Do tego czasu proponuję zająć się czymś, co umili czas oczekiwania. Dragonie drogi, zacznij hodować fasolę w słoiku, przygarnij bezdomnego kotka albo naucz się robić pasty twarogowe. Zobaczysz, czas Ci szybko zleci :P

Więcej
2012/02/08 17:24 #8295 przez Dragon
Użytkownik Dragon odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac
No sory , ale ja tylko pytałem w ilu mniej więcej procentach jest ukończone spolszczenie , a ty mi tu wyjeżdżasz o jakiś wykrzyknikach , bezdomnych kotach . Być może chciałaś zaszpanować swoim ,genialnym" postem

Więcej
2012/02/08 18:12 #8297 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac

Dragon napisał: No sory , ale ja tylko pytałem w ilu mniej więcej procentach jest ukończone spolszczenie , a ty mi tu wyjeżdżasz o jakiś wykrzyknikach , bezdomnych kotach . Być może chciałaś zaszpanować swoim ,genialnym" postem

"No sory", ale zobacz sobie samą górę strony, tam masz procenty podane. Wykrzykniki są po to, by ich używać, ale na boga. Z umiarem!

Dodatkowo bezdomne koty śmierdzą i mają wściekliznę, a Emka jest adminem. A admini nie mają po co szpanować, oni są "szpanem" samym w sobie

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2012/02/08 18:22 #8298 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac

No sory , ale ja tylko pytałem w ilu mniej więcej procentach jest ukończone spolszczenie[...]

Zarówno na stronie głównej, jak i na każdej innej podstronie widać, ile jest "mniej więcej" procent:

[...]a ty mi tu wyjeżdżasz o jakiś wykrzyknikach[...]

...Bo nie lubimy postawy roszczeniowej, proste. Co Ci dało wstawienie ośmiu wykrzykników do jednego pytania?
Dostałeś listę, co aktualnie robimy. Jak widać, Crisis Core PL to jedna z kilku rzeczy. Robimy to w naszym czasie wolnym, więc normalne i oczywiste jest, że sami nie wiemy kiedy skończymy którykolwiek z projektów.

W tym genialnym, jak uważasz, poście dostałeś dokładną odpowiedź:

Merytorycznie: spolszczenie ma się dobrze, na razie stoi i czeka na swoją kolej. Żadnych dat, nawet w przybliżeniu, jeszcze nie podajemy, bo nie ma to na razie sensu. Będzie, kiedy będzie.

Nic tutaj więcej nie trzeba dodawać :P
Załączniki:

• Kaoris
  • Kaoris Avatar
  • Wylogowany
  • Behemot
  • Behemot
  • Nieznane są ścieżki i wyroki Yevonu.
Więcej
2012/02/10 18:22 #8318 przez Kaoris
Użytkownik Kaoris odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac
Z pewnością. Jeśli naprawdę chcecie mieć jedno z tych spolszczeń CC i FFX to miejcie cierpliwość.

"Najważniejsze, że masz przyjaciół, którzy Cię wspierają." - Kaoris

Więcej
2012/02/13 08:02 #8336 przez ZeuS22
Użytkownik ZeuS22 odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac
Już się nie możemy poprostu doczekać ! :D Dorwałem psp ale teraz pozostaje czekać na cc pl. Oby jak najszybciej. Powodzenia ! :)

Więcej
2012/05/14 15:42 #8818 przez rolender
Użytkownik rolender odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac
zdazylem sprzedac psp zanim wy wydaliscie spolszczenie haha

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2012/05/14 16:10 #8819 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: FFVII:CC - postęp prac
Super, cieszymy się, kup sobie za to parę przecinków ;)

Donacja Discord