Forum

Nasze projekty

Newsy

Więcej
2011/12/12 13:10 #7829 przez shizonek
Użytkownik shizonek stworzył temat: Newsy
Czy dałoby się zrobić taki myk, żeby w "Ostatnio w kafeterii" nie wyświetlały się newsy jako najnowsze wątki? Albo czy dałoby się to jakoś spersonalizować w profilu? Rzecz w tym, że newsy to nie są ściśle biorąc, typowe tematy "dyskusyjne" z forum, a ostatnio jest nawalone tyle wiadomości typu "Nowy kolor włosów Serah w FF13-2" albo "Type-0 coś tam coś tam", że przytłacza to resztę tematów. A nie każdego to ciekawi w aż takim stopniu (mnie na przykład niespecjalnie).

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/12/12 15:05 #7833 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Newsy
No wiesz, od jakiegoś czasu w finalach, jedyne co się zmienia to literki w tytule, kolor włosów i poziom trudności (z numerka na numerek, coraz łatwiejszy).

Tak więc jak dla mnie jest to bardzo istotny news ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2011/12/12 15:53 #7834 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Newsy
Jak Ci Hermiono-! *mruczy złowrogie zaklęcia pod nosem pod adresem Hermiony za zniesławianie Sery* I też doszło FFB za przeproszeniem!

Tak na on-topie, to masz rację Hermiono: nius to nie jest jakiś "forumowy wątek", ale myślę, że Robin weźmie to pod uwagę gdy Balamb będzie przechodził prawdopodobny grudniowy remont.

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2011/12/12 18:50 #7838 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Newsy
Mówisz, masz ;) W "Ostatnio w Kafeterii" już się nie będą (a przynajmniej nie powinny) pojawiać wątki z kategorii "Komentarze do artykułów i newsów" :)
Podziękowania od użytkowników: shizonek

Więcej
2011/12/12 20:35 #7842 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Newsy
Dziękuję Ci, o Wielki Adminie. :)

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to