Strona główna

Nasze projekty

Tegoroczne Tokyo Game Show dostarczyło nam całą masę informacji, trailerów i filmów z gier z serii FF. Nie zabrakło również najnowszej gry muzycznej przeznaczonej na 3DSa.

http://www.gametrailers.com/video/tgs-11-theatrhythm-final/721391

Gra moim zdaniem prezentuje się bardzo sympatycznie. Jest to miła odskocznia od wszystkich wysoko budżetowych tytułów nastawionych na fabułę i akcję. Tu mamy wesołą grę muzyczną ze sporym elementem zręcznościowym. Do tego gra to istny fan service dla fanów całej serii. Podobnie jak w Dissidii, spotkamy tu wszystkich głównych bohaterów wszystkich trzynastu części, a towarzyszyć im będą najpopularniejsze utwory z Final Fantasy.

Jak widać, grę podzielono na kilka segmentów takie jak chodzenie bohaterem po mapie (zdobywanie skarbów, jazda na chocobo), udział w scenkach przerywnikowych, odgrywanie fragmentów z oryginalnych części, a także walka z potworami (tu również spotkamy same znajome twarze).

Oprócz głównych bohaterów spotkamy tu też takie postacie jak Hein z FFIII, Ultros z FFVI, Gilgamesh i Enkidu z FFV czy Ifrit będący ikoną wśród summonów. Nie zabraknie także najbardziej znanych potworów takich jak Bomb, Cactuar, Behemoth czy Iron Giant.

A oto lista potwierdzonych jak dotąd utworów, jakie przyjdzie nam zagrać:
- Final Fantasy Theme
- Battle Scene z Final Fantasy I
- Rebel Army Theme - z Final Fantasy II
- Eternal Wind z Final Fantasy III
- Battle on the Big Bridge z Final Fantasy V
- Terra z Final Fantasy VI
- Decisive Battle z Final Fantasy VI
- Main Theme of Final Fantasy VII z Final Fantasy VII
- One-Winged Angel z Final Fantasy VII
- Waltz for the Moon z Final Fantasy VIII
- Towards that Gate z Final Fantasy IX
- To Zanarkand z Final Fantasy X
- Suteki da ne z Final Fantasy X
- Memoro de la Stono z Final Fantasy XI
- Awakening z Final Fantasy XI
- Blinded By Light z Final Fantasy XIII
- Sunleth Waterscape z Final Fantasy XIII


Jak widać, lista utworów jest imponująca i znajdują się w niej prawdziwe klasyki. Z pewnością nie są to jednak wszystkie utwory, jakie znajdziemy w grze, ponieważ twórcy zapowiedzieli, że będzie ich aż 50. Wraz ze zbliżającą się premierą z pewnością dowiemy się więcej o nowych utworach, a także o nowościach w rozgrywce. Jak dotąd gra nie ma oficjalnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że w Japonii ukaże się zimą tego roku. Jako że jest to dość specyficzny tytuł, który może nie znaleźć swojej grupy docelowej na zachodzie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że tytuł ten nie opuści granic Japonii.

{kunena_discuss:7536}
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.