Forum

Nasze projekty

Poleć Grę

Więcej
2008/09/04 22:15 - 2008/09/05 11:43 #187 przez MasterCloud
Użytkownik MasterCloud stworzył temat: Poleć Grę
Piszmy tutaj jakie gry polecić i rozmawiajmy o nich.
Często na forach pojawiają się takie tematy i powstaje bałagan, dlatego będziemy pisać według wzoru (chodzi o polecenie gry - rozmowy będą prowadzone luźno):

Tytuł:Wpisujesz tytuł gry
Wydawca: Nie obowiązkowo - mile widziany
Platforma: Na co jest gra: PC, PSX, PS2, Xbox, Wii itd.itp.
Data powstania: Kiedy powstała gra - nie jest obowiązkowe
Gatunek: Piszesz nazwę gatunku gry, np. jRPG
Opis: Krótki opis - dlaczego warto grać w ten tytuł.
Zrzuty ekranu: Też nie są obowiązkowe, lecz mile widziane.

PS: Dzisiaj nie mam zbytnio czasu, więc napisze kilka propozycji jutro.
Ostatnia edycja: 2008/09/05 11:43 przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/05 10:54 - 2008/09/05 11:42 #188 przez Sazyr
Użytkownik Sazyr odpisał na temat: Poleć Grę
Tytuł: Devil May Cry 4
Wydawca: Capcom (poprawiłem ;) - Colly)
Platforma: PC,Xbox
Data powstania: 2008
Gatunek: Nawalanka...
Opis: Typowa z Serii Gier DMC najnowsza część , wcielasz się w role syna boga demonów Sparty Dante i syna człowieka i odbywasz swoje przygody rozwalając przy tym fajną rzesze potworków-demonów xD

:)
Ostatnia edycja: 2008/09/05 11:42 przez . Powód: Poprawka w nazwie firmy ;)

Więcej
2008/09/05 14:11 - 2008/09/05 14:27 #190 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Poleć Grę
Sazyr napisał:Gatunek: Nawalanka...[/quote]aua! to mnie zniszczyło. taki gatunek nazywa się slasherem. tudzież chodzonym mordobiciem czy coś w ten deseń. no ale niech będzie.
wersja na PC jest strasznie biedna. konwersja jest naprawdę kiepska. dużo lepiej prezentuje się na PS3 nie mówiąc o X360 gdzie wygląda jak marzenie. i Twój opis jakoby wcinało się potwory jako Dante jest nie bardzo trafiony. przez połowę gry grasz jako Nero(który notabene wygląda jak młodszy Dante, tylko, że ma kolorki ubrania zamienione i ma śmieszną rękę), a dopiero potem wcielasz się w Dante. ogólnie to sama gra nie jest niczym specjalnym. ot kolejna część. poza wprowadzeniem postaci Nero i jego demonicznej łapy oraz kilka pomniejszych broni nie ma w niej żadnych nowości.
7/10

aha, i mała dygresja. gra wyszła na PS3, X360 i PC :P
Ostatnia edycja: 2008/09/05 14:27 przez DrewniaQ.

Więcej
2008/09/05 16:57 #196 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Poleć Grę
DMC4 to jeden z powodów, dla których oszczędzam na PS3 :laugh: I też nie nazwałabym jej nawalanką, ma to chyba niezły kawałek fabuły ;) Miałam okazję przetestować mały fragment, grafika jest powalająca, muzyka też niezła, choć kawałki w walce brzmią momentami trochę zbyt efekciarsko. :P

Więcej
2008/09/05 17:01 #197 przez DrewniaQ
fabula tym razem prezentuje się trochę bardziej ambitniej od poprzednich części ;). co do konsol. ja mam obie choć w sumie wole PS3. jednak DMC4 prezentuje się najlepiej na Xklocku. ale rozumiem, że motywacja dlaczego PS3, a nie X360 jest większa niż samo DMC4 więc się nie wtrącam ;).

Więcej
2008/09/05 17:21 - 2008/09/05 17:23 #201 przez Pumex
Użytkownik Pumex odpisał na temat: Poleć Grę
I w ogóle i w szczególe uwielbim wszelki jRPG z szarej konsolki oraz z super nintendo ;P chociaż przyznam się że istnieje jedna gra co wciagneła mnie dogłebnie a jest nią
The Soldier of Fortune 2 Double Helix MULTIPLAYER (tylko i wyłącznie ONLINE)
naprawde polecam gra daje możliwość wyżycia sie :D
Załączniki:
Ostatnia edycja: 2008/09/05 17:23 przez Pumex.

Więcej
2008/09/06 09:39 #210 przez Varrok
Użytkownik Varrok odpisał na temat: Poleć Grę
Tytuł: Oddworld: Abe's Oddysee & Abe's Exoddus
Platforma: Na co jest gra: PC, PSX
Data powstania: 97 rok, ale to w przypadku TEJ gry ma najmniejsze znaczenie
Gatunek: Platformówka
Opis: Abe’s Oddysee to innowacyjna gra platformowa łącząca bogaty świat z elementami przygodowymi. Fabuła rozgrywa się na nieznanej planecie zamieszkałej przez rasę Mudokonów, do której należy bohater gry Abe. Jego rasa została zniewolona przez złych Glukkonów, którzy wykorzystują Mudokonów do niewolniczych prac w kopalniach i kamieniołomach.
Jako więzień na farmie Rapture, Abe dowiaduje się o nowych planach Glukkonów względem niewolników. Wszyscy mają zostać przerobieni na smaczne jedzenie dla rasy panów. Abe postanawia uciec i uwolnić pozostałych przyjaciół przed grożącym im niebezpieczeństwem.
W grze, oprócz elementów czysto zręcznościowych jak skoki i wspinaczka, zastosowano elementy cichego podkradania się, dzięki którym można przechytrzyć strażników, oraz różnorodne układanki zmuszające do logicznego myślenia. Abe może także porozumiewać się z innymi postaciami więźniów wydając im komendy z pewnej puli poleceń. - gry-online
Ode mnie dodam, że gra jest przepełniona czarnym humorem, jest świetnie animowana i jest to obowiązkowa pozycja dla każdego gracza! (I jest abadonware (wg serwisu www.extragry.pl ), choć można ją kupić przez Steama www.steampowered.com/v/index.php?area=app&AppId=15700 )
Zrzuty ekranu: images.gry-online.pl/galeria%5Cgaleria_duze%5C1095976140.jpg
images.gry-online.pl/galeria%5Cgaleria_duze%5C1095975937.jpg
images.gry-online.pl/galeria%5Cgaleria_duze%5C1095975875.jpg

Polecam, polecam, polecam! :D

Więcej
2008/09/06 11:28 #213 przez Darth
Użytkownik Darth odpisał na temat: Poleć Grę
A to ten, "get freaky" z music instruktora. Grałem w to kiedyś, ale za nic nie mogłem sobie przypomnieć, jak ta gra się nazywa. Teraz już wiem. Dołączam się do poleconej gry, bo jak na platformówkę jest dosyć oryginalna ;)

Więcej
2008/09/06 12:25 #214 przez DrewniaQ
bardzo stare ale nadal jare, hehe. właśnie od wczoraj zacząłem ściąganie ;)

Więcej
2008/10/22 20:20 #579 przez Pumex
Użytkownik Pumex odpisał na temat: Poleć Grę
Abe's Oddysee & Abe's Exoddus grałem przeszedłem i gorąco poecam naprawde warto zagrac

Donacja Discord