Forum

Nasze projekty

Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar Autor
  • Wylogowany
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2012/01/05 20:03 #8054 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss stworzył temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
W ramach rozluźnienia od poważnych tematów, podyskutujmy o naszych ulubionych maskotkach z naszej ulubionej serii :) Final Fantasy i nie tylko (no nie ograniczajmy się !).

Pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że kocham Moga z XIII-2; prawda moogle jest z sequela, który jest chyba nawet gorszy od Trzynastki, ale to nie zmiania faktu, że jego zachowanie i ogólny sposób użytkowania są naprawdę cudowne.

Bardzo lubię Cait Sitha: wersja XIII-2 to jest totalna przeróbka, do której podchodziłem dość sceptycznie, ale po jakimś czasie przekonałem się do tego cudownego stworzonka.

Design Gimme Cat'a z Dziewiątki jest po prostu na poziomie "MASTER": ten uśmieszek i te nietoperze skrzydła...!

Mnie np. wisi taki chocobo: niby to taki cudowny ptak, co biega i kopie, ale nie ma w nim nic szczególnego.

A jakie są Wasze ulubione stworzonka? ;)

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/05 20:08 #8055 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
Szczerze, to ja nie mam żadnego ulubionego stworzenia. Jakby tak mocno się zastanowić i poszukać poza branżą grową, to może Alien. Ma takie urocze wysuwane ząbki i kwas zamiast układu krwionośnego. Słodziutki. xD

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
  • Jak ze mną rozmawiasz, to patrz mi prosto w oczy.
Więcej
2012/01/05 20:37 #8056 przez audion
Użytkownik audion odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko

shizonek napisał: Szczerze, to ja nie mam żadnego ulubionego stworzenia. Jakby tak mocno się zastanowić i poszukać poza branżą grową, to może Alien. Ma takie urocze wysuwane ząbki i kwas zamiast układu krwionośnego. Słodziutki. xD

Kiedyś zrobiłem ankietę odnośnie ideału kobiety i co...? Wygrała królowa Alienów, więc coś fajnego w nich musi być. Natomiast ulubiona maskotka z gier to Morte z Planescape Torment, choć to członek drużyny, to jednak dość nietypowy i do tej rangi jak najbardziej się nadaje :)

Co nas nie zabije, to nas udziwni.

• Kaoris
  • Kaoris Avatar
  • Wylogowany
  • Behemot
  • Behemot
  • Nieznane są ścieżki i wyroki Yevonu.
Więcej
2012/01/05 21:07 #8058 przez Kaoris
Użytkownik Kaoris odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
Ja Tam uwielbiam MiniMoga, Chocobo, Feniksa i Carbuncle z FF8 ^^

"Najważniejsze, że masz przyjaciół, którzy Cię wspierają." - Kaoris

Więcej
2012/01/05 21:11 #8060 przez Rinoa017
Użytkownik Rinoa017 odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
A ja ukochałam Grievera za jego skrzydła i postawę lwa... I za wygląd lwa... I za to, że jest lwem!

"Dobro i z

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2012/01/05 22:02 #8063 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
Mi bardzo podobają się Moomby. Są takie puchate, milusie, słodziuśkie. :kiss: Do tego pomagały Squallowi i jego drużynie w Pustynnym Więzieniu.

Więcej
2012/01/05 22:12 #8064 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko

Wilczyca napisał: Mi bardzo podobają się Moomby. Są takie puchate, milusie, słodziuśkie. :kiss:

I liżą krew. Słodziaki. Ale daleko im do Aliena. :P

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2012/01/05 22:54 - 2012/01/05 23:04 #8066 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
Moomby. O tak. Te stworzenia pojawiły się tylko w ósemce, a szkoda. Są na tyle charakterystyczne, że mogłyby stać się flagowymi stworami w FF tak jak chocobo czy moogle.

Oprócz tego postawię na klasyczne moogle. W szczególności w dizajnie dziewiatkowym. Puchate grubaski wydające z siebie ten charakterystyczny dźwięk zawsze poprawiały mi nastrój.

Dodam jeszcze dwa stwory, które może nie nadają się na maskotki ale ich design według mnie jest przedni.
Mowa tu o weteranach serii czyli o Tonberrym i Cactuarze. Ten pierwszy za bardzo niepozorny wygląd i idąca z nim w parze śmiercionośność. Drugi przede wszystkim za zabawny wygląd.

Swoja drogą, nie sądzicie, że Cactuary propagują nazistowskie treści? Sami tylko spójrzcie. :P
http://http://images.wikia.com/finalfantasy/images/1/13/Cactuar.png

shizonek: co jak co ale Xenomorph (właściwa nazwa tych istot) to chyba najbardziej oryginalny projekt stwora w historii. Mimo, że Hans Giger miał wiele podobnych projektów to filmowy obcy przerósł wszystko inne. ;)
Ostatnia edycja: 2012/01/05 23:04 przez DrewniaQ.

• Noel Kreiss
  • Noel Kreiss Avatar Autor
  • Wylogowany
  • MOG
  • MOG
  • Ludzie są źli, kupo!
Więcej
2012/01/05 23:10 #8067 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
Drogi DrewniaQ'u, moomby występują również jako bronie Lulu w Final Fantasy X i Yuny w Final Fantasy X-2.

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2012/01/05 23:13 - 2012/01/05 23:22 #8068 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Nasze ulubione maskotki z serii Final Fantasy i nie tylko
Ale mowa jest o stworach, a nie pluszakach. Chyba, że słowo "maskotki" w temacie nie oznacza stworów tylko same bronie Lulu i Mascot dresspher.
Ostatnia edycja: 2012/01/05 23:22 przez DrewniaQ.

Donacja Discord