Forum

Nasze projekty

Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)

Więcej
2011/12/05 16:54 - 2011/12/05 18:10 #7764 przez Lacus Clyne
Użytkownik Lacus Clyne stworzył temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)
Jak na teraz w tłumaczeniu na chiński niestety :-) Ale ma 51 stron i zapowiada się na porządny kawał mangiszcza.

Pooglądać można tutaj www.dm5.com/m95808/

Pamiętajcie by czytać (przeglądać) od prawej do lewej :P
Ostatnia edycja: 2011/12/05 18:10 przez Lacus Clyne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/12/05 17:03 #7765 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)
A nie przypadkiem od prawej do lewej?

Mówcie mi "Wikipedya." :P
Podziękowania od użytkowników: Lacus Clyne

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/12/05 17:29 #7766 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)
Mam nadzieję, że będzie po angielsku napisane. Chińskiego niestety nie umiem.

Więcej
2011/12/05 18:10 #7767 przez Lacus Clyne
Użytkownik Lacus Clyne odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)
Hahaha tak oczywiście od prawej do lewej - tak to jest nie rozróżniać stron :-) Mam dziś tak zakręcony dzień, że z góry sorry za głupoty jakie mogę jeszcze przypadkowo wypisać ;-) Odwrotnie, niż książkę :P Już poprawiam...

Więcej
2011/12/06 12:47 #7771 przez 19kefir11
Użytkownik 19kefir11 odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)
Po wyjściu eng, prosiłbym info na mail ;) Wtedy udostępnię Polską wersję ( mam nadzieję, że nie będzie to łamaniem regulaminu).
@Lacus Clyne
To Japoński, nie Chiński :P

Więcej
2011/12/06 15:25 - 2011/12/06 15:28 #7773 przez Lacus Clyne
Użytkownik Lacus Clyne odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)
Sądzę, że info da się załatwić :D

To jest chiński (uproszczony Han) bodajże, wiele znaków w japońskim jest zbieżnych z chińskimi oto wersja japońska gangan.square-enix.co.jp/introduction/ff...k01/_SWF_Window.html - oryginalna. Różni się, ale nieznacznie, dlatego łatwo się pomylić. Sama długo kminiłam co to za język :P Wystarczy porównać parę stron i widać różnicę.

Oczywiście ten napis nad Final Fantasy na stronie tytułowej to japoński wzięty z oryginału, ale w "chmurkach" jest chiński.
Ostatnia edycja: 2011/12/06 15:28 przez Lacus Clyne.

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/12/07 19:16 #7784 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)

19kefir11 napisał: Po wyjściu eng, prosiłbym info na mail ;) Wtedy udostępnię Polską wersję ( mam nadzieję, że nie będzie to łamaniem regulaminu).

Bardzo bym chciała.;)

Więcej
2011/12/07 22:30 #7787 przez 19kefir11
Użytkownik 19kefir11 odpisał na temat: Oficjalna manga FF Type-0 z Shonen Gangan (rozdział pierwszy)

Sądzę, że info da się załatwić

To jest chiński (uproszczony Han) bodajże, wiele znaków w japońskim jest zbieżnych z chińskimi oto wersja japońska gangan.square-enix.co.jp/introduction/ff...k01/_SWF_Window.html - oryginalna.

Największym problemem jest to, że z tej strony niestety manga jest niekompletna :/

Więcej
2011/12/08 08:48 #7788 przez Lacus Clyne
Serio? Ej, nie żartuj? :P

Tak, pod tym linkiem jest niekompletna manga. SE nie jest debilną firmą i nie udostępni całości na swojej oryginalnej stronie. Cały rozdział można pooglądać na chińskiej stronie, chyba że ktoś zna chiński to może nawet przeczytać.

Więcej
2012/02/08 18:48 - 2012/02/08 19:03 #8299 przez Lacus Clyne
Ukazały się dwa kolejne rozdziały mangi: 2 oraz 3. Machina i Rem wkraczają do akcji :P . Poniżej chińskie tłumaczenia.

Oto linki: s87.photobucket.com/albums/k143/gingerbr...r/type0-manga/Chap2/ (tłumaczenie na angielski, ale takie tekstowe znajdziecie tutaj ff-type0.livejournal.com/19918.html )

tel.dm5.com/m98833/

Niestety, nadal ani hu-hu o angielskiej wersji mangi. Jacyś fani się zabierają za to, ale kiedy (i czy) wyjdzie to zobaczymy.
Ostatnia edycja: 2012/02/08 19:03 przez Lacus Clyne.

Donacja Discord