Forum

Nasze projekty

Kolejna teoria o FF8

Więcej
2011/06/08 15:58 #6576 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

Siano napisał:

Crimson008 napisał:

Ja zauważyłam inne podobieństwa do czarownic: tatuaże rogi (dziwne, że przeoczyłaś tak ważną i charakterystyczną rzecz)

Gdzie Rinoa ma rogi? ; d

Może Squall ją zdradza ;)

Dobre. :laugh:
Ale chyba faktycznie to nie rogi, tylko taki dziwny fryz.

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/06/08 18:03 #6580 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
Plik załącznika:

Tutaj są rogi. Reszta to włosy, ale to są rogi. Jeszcze jakieś dowody wam potrzeba?

Więcej
2011/06/08 18:44 #6583 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
Wiem! To już wszystko jasne, mam wyjaśnienie. Otóż każda czarownica ma początkowo swojego rycerza i wtedy jest dobra. Po jakimś czasie ów rycerz zaczyna zdradzać swoją panią, przez co tej wyrastają rogi. Rycerz wylatuje ze stanowiska, a czarownica robi się zła - to proste jak wykres fal mózgowych Rinoi :D

Więcej
2011/06/08 21:13 - 2011/06/08 21:13 #6588 przez shizonek

Emoonia napisał: Po jakimś czasie ów rycerz zaczyna zdradzać swoją panią, przez co tej wyrastają rogi.

To Squall musiał się nieźle z tym postarać, bo Ultimecja oprócz rogów ma jeszcze coś ze stopami.
Cicha woda brzegi rwie? :woohoo:

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.
Ostatnia edycja: 2011/06/08 21:13 przez shizonek.

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
Więcej
2011/06/09 08:09 #6594 przez Wilczyca

Emoonia napisał: Wiem! To już wszystko jasne, mam wyjaśnienie. Otóż każda czarownica ma początkowo swojego rycerza i wtedy jest dobra. Po jakimś czasie ów rycerz zaczyna zdradzać swoją panią, przez co tej wyrastają rogi. Rycerz wylatuje ze stanowiska, a czarownica robi się zła - to proste jak wykres fal mózgowych Rinoi :D

To dosyć interesująca teoria. Ja mam trochę inną teorię trochę podobną do twojej. Czarownice zawsze były w Centrze, ale nie były początkowo złe. Stawały się złe z powodu ciężkich chwil w ich życiu (możliwe, że spowodowane przez ludzi). Nie potrafiły zostawiać zmartwień i bólu z przeszłości i zaczęły się mścić na ludziach i wykorzystywać magię do swoich potrzeb (władza, bogactwo itp.). Zapewne dobre czarownice wyglądały jak ludzie i się zmieniły, gdy zaczęły robić złe rzeczy za pomocą magii. Edea jest czarownicą, która nie stała się zła (tylko z powodu opętania przez Ultimę). Nie była mściwa wobec ludzi.

Więcej
2011/06/09 09:01 #6595 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
Lol, sądzę, że Emoonia się nabijała z tych rogów. Ok, Ulka ma jakieś tam rogi, udowodniłaś. Ale dalej nie wiem gdzie Ty widzisz je u Rinoi skoro maja być tą samą osobą. Skrzydła ok, z reszta sam jestem zwolennikiem tej teorii. Ale rogów to Rincia na pewno nie ma :P

Więcej
2011/06/09 10:05 - 2011/06/09 10:07 #6598 przez shizonek
Może długie używanie magii po prostu nie służy ludziom. Skoro GFy powodują amnezję, to korzystanie z potężniejszych mocy, jakie mają czarownice, tym bardziej może mieć wpływ na DNA. I potem te jakieś 'rogi', skrzydła, dziwne tatuaże na twarzy, wilcze stopy, klata jak u Pudziana.. ;)
W sumie to akurat ta transformacja mało mnie dziwi. Coś jak mutacje, nic niezwykłego. Jak się napromieniujesz jakimś syfem, to też możesz dostać ciekawych efektów. Żadne fantasy, zwykła biologia.

Tak teraz patrzę na Ultimecję, i najbardziej to ona mi przypomina Sephirotha akurat... :woohoo:

Ostatnia edycja: 2011/06/09 10:07 przez shizonek.

• Kaoris
  • Kaoris Avatar
  • Wylogowany
  • Behemot
  • Behemot
  • Nieznane są ścieżki i wyroki Yevonu.
Więcej
2011/06/09 11:48 - 2011/06/09 11:49 #6599 przez Kaoris
Użytkownik Kaoris odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
Hej. A ja mam taką teorię, że Squall wcale nie umarł na czwartej płycie, tylko doznał ciężkiego szoku i zapadł w śpiączkę. Potem, gdy po jakiś czasie Rinoa przyszła objęła go w swe ramiona, a gdy zaczęła płakać, zaczęły rozszeżać się łąki. To sprawiło, że Squall zaczął się przebudzać.

"Najważniejsze, że masz przyjaciół, którzy Cię wspierają." - Kaoris
Ostatnia edycja: 2011/06/09 11:49 przez Kaoris.

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
Więcej
2011/06/09 13:53 #6600 przez Wilczyca

DrewniaQ napisał: Lol, sądzę, że Emoonia się nabijała z tych rogów. Ok, Ulka ma jakieś tam rogi, udowodniłaś. Ale dalej nie wiem gdzie Ty widzisz je u Rinoi skoro maja być tą samą osobą. Skrzydła ok, z reszta sam jestem zwolennikiem tej teorii. Ale rogów to Rincia na pewno nie ma :P

Przecież na początku tego tematu było mówione o teorii, że Rinoa to Ultimecia. Wziełam tę teorię za prawdę i Rinoa, kiedy stała się złą czarownicą (nie wiadomo w jakim odstępie czasu mogłoby to być)to używała magię do złych celów i się zmieniła w Ultimecię. Oczywiście gdyby brać moją teorię. Tak samo się zmieniła Edea gdy opętała ją Ultimecia, a gdy przestała używać czarnej magii to znów wyglądała jak za czasów małego Squalla.

Więcej
2011/06/09 15:13 #6601 przez lulu.selphie
Użytkownik lulu.selphie odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
Ostatnio grzebałam w starych gazetach i znalazłam tą z teorią że Julia to Ultimecia :P
Czytał może ktoś z was o niej ? Jak tak to co o niej sądzicie?
Jak ktoś nie czytał to mogę zeskanować aby każdy mógł się zapoznać z nią :D

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to