Forum

Nasze projekty

Kolejna teoria o FF8

Więcej
2011/05/30 21:31 - 2011/05/30 21:32 #6417 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
Adel nie może być złym, żądnym krwi niewinnych, sadystycznym tyranem. Jest na to zbyt męska. Gdyby Adel miała być facetem, wyglądałaby pewnie tak :laugh:

Osobiście uważam, że skoro w Finalach są kobiecy faceci, to mogą być też męskie kobiety.

Dokładnie, sprawiedliwość musi być. Z męskich kobiet można by jeszcze od biedy wymienić Paine z X-2, ale to wciąż niewielka liczba.

Bardzo często zresztą w tego typu historiach zdarza się, że eksperymentowanie z magią robi z ludzi mutantów. Być może Adel w młodości popodłączała do siebie tyle GFów, że zapomniała, jakiej jest płci :P

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ostatnia edycja: 2011/05/30 21:32 przez Em.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/31 07:47 #6421 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

Emoonia napisał:

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2011/05/31 07:57 #6422 przez Em

Więcej
2011/05/31 10:30 #6423 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/05/31 11:14 #6425 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

Emoonia napisał: Bardzo często zresztą w tego typu historiach zdarza się, że eksperymentowanie z magią robi z ludzi mutantów. Być może Adel w młodości popodłączała do siebie tyle GFów, że zapomniała, jakiej jest płci :P

Widzę, że w forum jest miła i wyluuuuuzowana atmosfera. :laugh: Nie wyobrażam sobię by Adel używał GFów. Z resztą praktycznie nie wiadomo nic o przeszłości Adel i ogólnie Centry. Bardzo ubogo to ujęto w grze, a szkoda. Chciałabym się dowiedzieć jak było wtedy i czy czarownic było dużo, bo w czasach gdy się dzieją te wydarzenia mało się pojawia czarownic.

Więcej
2011/05/31 12:05 #6426 przez Em

A co do czarownic w FF8, to w zasadzie każda wygląda inaczej. Niewiele je łączy, jeśli chodzi o wygląd (może jedynie ekstrawagancja i mocny makijaż). Co ciekawe, jedynie Rinoa i Artemizja mają skrzydła. To dla mnie jeszcze jedna sugestia, że to ta sama postać.

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/06/08 15:05 #6572 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

Emoonia napisał:

A co do czarownic w FF8, to w zasadzie każda wygląda inaczej. Niewiele je łączy, jeśli chodzi o wygląd (może jedynie ekstrawagancja i mocny makijaż). Co ciekawe, jedynie Rinoa i Artemizja mają skrzydła. To dla mnie jeszcze jedna sugestia, że to ta sama postać.

Ja zauważyłam inne podobieństwa do czarownic: tatuaże rogi (dziwne, że przeoczyłaś tak ważną i charakterystyczną rzecz), długie paznokcie oraz oczy (oczy Edei i Rinoi różnią się gdy stają się czarownicami, pewnie Adel też miała inne oczy (nadal sądzę, że to onXD)). Zaczynam skłaniać się ku teorii, że Ultimecia jest rzeczywiście Rinoą z przyszłości. Jak oglądałam na YT Story Mode, gdy Squall walczył z Edeą to widać naprawdę duże podobieństwo do twarzy. Tylko dlaczego Rinoa tak się zmieniła? Jakby był sequel to może by pokazali w jakiś sposób czemu tak się stało (oczywiście wolałabym by Rinoa uniknęła tego losu, ja ją bardzo lubię i nic to nie zmieni).

Więcej
2011/06/08 15:22 #6573 przez Crimson008
Użytkownik Crimson008 odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

Ja zauważyłam inne podobieństwa do czarownic: tatuaże rogi (dziwne, że przeoczyłaś tak ważną i charakterystyczną rzecz)

Gdzie Rinoa ma rogi? ; d

Więcej
2011/06/08 15:41 #6574 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8

Crimson008 napisał:

Ja zauważyłam inne podobieństwa do czarownic: tatuaże rogi (dziwne, że przeoczyłaś tak ważną i charakterystyczną rzecz)

Gdzie Rinoa ma rogi? ; d

Może Squall ją zdradza ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2011/06/08 15:53 #6575 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Kolejna teoria o FF8
W ogóle jakie rogi? Rinoa miała rogi? Ultimecia miała rogi? To nie były żadne rogi tylko taka hmm, ekstrawagancka fryzura...ciekawe ile ja tapirowała. :P W każdym razie na pewno to nie są rogi.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to