Forum

Nasze projekty

Porozmawiajmy o postaciach FF

Więcej
2012/04/28 15:08 - 2012/04/28 15:13 #8784 przez Lacus Clyne
Użytkownik Lacus Clyne odpisał na temat: Porozmawiajmy o postaciach FF
Heh, szczerze powiem, że fascynacja Balthierem jest dla mnie zagadką :P . To znaczy nie powiem, bo koleś jest naprawdę ciekawy, zabawny, zjadliwy i cyniczny (do tego ma oryginalny wygląd), ale jakoś nie mogę o nim powiedzieć najlepsza postać z Dwunastki. Chodzi generalnie o to, że czasem takiemu kolesiowi chętnie by się przywaliło w mordę ;) .

Fran ma, w moim odczuciu, trochę więcej zalet, niż głos i Quickeningi. Przede wszystkim podoba mi się, że sprawia wrażenie niezależnej osoby, a z drugiej strony jest bardzo związana z lasem i cierpi z powodu tej rozłąki, mimo że teoretycznie, jak sama mówi, należy już do świata ludzi. Było mi jej cholernie żal podczas rozmowy z Jote w Euryt Village.

Ja bym z najmocniejszych postaci w FF XII wskazała po pierwsze załogę z Arkadii. To znaczy Vayne'a, Larsę i Gabrantha. Chociaż nawet wśród Sędziów, których widzimy tylko w paru scenkach pojawiają się ciekawe osoby jak, na przykład, Drace. Można powiedzieć, że oni politycznie i fabularnie grają pierwsze skrzypce, chociaż nie widzimy ich najczęściej z całej gry. Potem wskazałabym Bascha, za silną osobowość i koszmarnie mocny kręgosłup moralny (taki Jezus, hehe), dodatkowo Basch ma u mnie plusa za przebywanie w klatce w niekompletnym odzieniu. Lubię też Vaana i Penelo, za to że są po prostu dwójką zwykłych dzieciaków, które w wyniku przypadku, spotykają najważniejszych ludzi Ivalice i biorą udział w całej przygodzie. Ashelia Dalmasca jest ok, nawet się do niej przekonałam, ale nie dam jej do czołówki.

Noel, weź nie czepiaj się strojów w Dwunastce, bo Trzynastka też ma niezłe kwiatki, choćby ten gang Snowa'a na początku - Bronx Forever :P

I z Dwunastki to by było na tyle. A jeśli chodzi o mój obecny ranking postaci z FF w ogóle to będzie: Larsa Ferrinas Solidor, Penelo, Klasa Zero, Basch, Kuja, Sephiroth, Zack Fair (niekoniecznie taka kolejność).
Ostatnia edycja: 2012/04/28 15:13 przez Lacus Clyne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Donacja Discord