Forum

Nasze projekty

Movie City - czyli ciekawe filmiki FF

Więcej
2011/01/25 16:05 #5731 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF
Filmik spodobał się mojej kotce - na "meow" przylazła z drugiego pokoju i też zaczęła miauczeć :woohoo: Szkoda tylko, że ci goście tak niewyraźnie mówią, nie wszystko zrozumiałam.

Dygresja numer 1: gejowskie dowcipy zawsze się sprawdzają :P
Dygresja numer 2: to mój ulubiony duet, byłaby z nich świetna dogryzająca sobie para kumpli. Kusi mnie, żeby zrobić z nich głównych bohaterów mojej kolejnej gierki ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/25 16:15 #5732 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF

Emoonia napisał: Szkoda tylko, że ci goście tak niewyraźnie mówią, nie wszystko zrozumiałam.

Wystarczy poczytać komentarze innych widzów pod filmikiem.. ja sobie tak radzę, jak nie wszystko udaje mi się wyłapać. ;)

Emoonia napisał: to mój ulubiony duet, byłaby z nich świetna dogryzająca sobie para kumpli.

Też lubię obydwóch chłopaków. A jakby im jeszcze dorzucić Tidusa (za którym nie przepadam, ale tak dla kontrastu)... :woohoo: To byłaby genialna komedia..

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2011/02/06 11:49 #5799 przez Em
Mam sklerozę. Byłam pewna, że już to gdzieś wrzucałam, ale nigdzie tego nie ma. W każdym razie uwielbiam te dwa filmiki - niemiecki idealnie pasuje do cosplayu :woohoo:

I druga część, jeszcze lepsza:

Oscara za najlepszą rolę otrzymuje Seifer, drugie miejsce należy się Irvinowi, który również genialnie wpasował się w swoją rolę :lol:

Więcej
2011/02/06 12:54 #5802 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF
Fajne. I ten niemieck.. :laugh: Irvine faktycznie jest niezły, i Zell całkiem ok. Reszta do bani, szczególnie Squall z nadwagą i Seifer z zakolami. :silly:

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2011/02/06 13:24 #5803 przez Em
Squall faktycznie jest okropny, Rinoa zresztą też, ale Seifer, moim zdaniem, wypadł nieźle. Braki w wyglądzie nadrabia zdolnościami aktorskimi. Niemiecki język do niego bardzo pasuje, zwłaszcza w kwestii: "Ich hasse sie!" :P

Aha, no i gratuluję komuś doskonałego cosplayu Kaktuara ;)

Więcej
2011/02/06 14:41 #5805 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF
O ja Cię w mordę. "Dziewczyna" odgrywająca Rinoę świetnie się wpasowała urodą!!! :D

Ale cóż, czego się można spodziewać po Niemce? ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

• Pleiades
  • Pleiades Avatar
  • Wylogowany
  • Rubismok
  • Rubismok
  • Sorceress of Inner World
Więcej
2011/02/06 15:46 #5807 przez Pleiades
Użytkownik Pleiades odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF
A na przekór wszystkiemu ten Cid jest cholernie przystojny i bym się chętnie z takim umówiła na randkę XD

Emoonia: linki do tego filmiku na pewno gdzieś były, ale albo dawno tutaj, lub na IW, w każdym razie chyba od 2-3 lat mam ten filmik w ulubionych na YT, już o nim zapomniałam, więc fajnie, że odświeżyłaś mi pamięć :)

Sorceress Pleiades, Sorceress Knight, koty, 2 książątka i mała czarownica

Więcej
2011/06/23 15:42 #6859 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF
No i stało się. Remake Final Fantasy VII:

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/06/23 18:07 #6860 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF

Pleiades napisał: No dobra, my tu gadu gadu, a ja właśnie przed chwilą obejrzałam nowy trailer Versusa. Muszę powiedzieć, że wymiata, zwłaszcza muzyka :o

Mam tylko nadzieję, że nie będzie kolejną klapą jak FF XII. Zastanawia mnie czemu dali numer XIII zamiast XIV. Nie wygląda mi jakby miało dotyczyć tematu FFXIII. Na pewno walki są efektywne. Normalnie miałam wrażenie szczególnie oglądając na początku jakby byli na naszej planecie. Wszystko takie realne, a jednak inne. Ale ja nie jestem typem osoby co ocenia grę po grafice. Grafika może być rewelacyjna, ale co z resztą?

A żeby nie było, że ja tylko komentuje i nie wstawiam filmików to mam nawet fajny filmik.

Więcej
2011/06/23 19:15 - 2011/06/23 19:19 #6861 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Movie City - czyli ciekawe filmiki FF

Wilczyca napisał: Zastanawia mnie czemu dali numer XIII zamiast XIV

Może dlatego, że czternastka już jest? I to od dawna.

A Versus ma ten sam numer bo mimo, że to inny świat i postacie niż w trzynastce to należy on do kompilacji trzynastki (tak jak FFXIII, FFXIII-2 i FF Type-0) gdzie wspólnymi elementami będzie mitologia (fal'Cie, l'Cie, Cie'th), a z tego co widzę to Versus XIII i XIII-2 mają mieć ze sobą nieco więcej wspólnego niż tylko numerek i bóstwa.
Na ile cała ta kompilacja ma sens, czy faktycznie między tymi grami są silne powiązania dowiemy sie i tak dopiero gdy wszystkie jej części wyjdą. Type-0 już latem, FFXIII-2 zimą, a Versus dalej pozostaje grą widmo bez daty premiery i szybko bym się go nie spodziewał. :P
Ostatnia edycja: 2011/06/23 19:19 przez DrewniaQ.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to