Forum

Nasze projekty

Kontakt

Więcej
2008/09/30 22:33 #354 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Kontakt
MasterClud? jesteś mistrzem Cluda? teoretycznie jego mistrzem(tudzież idolem czy gościem z którego brał przykład)był Zack. a Ty nim nie jesteś :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/30 23:09 - 2008/09/30 23:11 #355 przez MasterCloud
Użytkownik MasterCloud odpisał na temat: Kontakt
mówiłem, że mnie pominęli... ja szkoliłem soliderów... w nich widziałem duży potencjał... lecz mnie porzucili. Jeżeli zapytasz się dlaczego nie ratowałem planety - odpowiem, nie miałem w tym żadnego interesu, niektórzy powiedzieliby, że śmierć powinna mnie motywować, lecz tak się nie działo. Dla zabawy przebierałem się za soliderów (tych w niebieskich mundurach) i przyglądałem się Cloudowi. No cóż, nigdy mu nie pomogłem i jedyną rzeczą jaką dla niego zrobiłem, to przy wybuchu Ultimy Weapon rzuciłem mu Ultimkę (mieczyk)... ehhh... wątpię byście mi wybaczyli, że los planety mnie nie interesował, mogłem powstrzymać Sephcia przed zabiciem Aeris, lecz jej śmierć była konieczna, nie zdążyłem ochronić Zacka, wiele rzeczy chciałbym cofnąć, szczególnie dzień w którym stworzyłem masamune - katana ta jest wstanie przeciąć marmur, diament - krótko mówiąc wszystko. Dlatego dałem Cloudowi Ultimę, bo jedynie ona jest w stanie odeprzeć atak masumune... broń Bareta na schodach to nie przypadek. Kiedy ich wyprawa chyliła się ku końcu pomagałem im, lecz nie chciałem, aby to zauważyli :)

PS: Dla ludzi mających małe poczucie humoru mówię, że piszę to dla zabawy, a nie, że jestem jakimś psychicznym gostkiem ;)
Ostatnia edycja: 2008/09/30 23:11 przez MasterCloud.

Więcej
2008/09/30 23:21 #356 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Kontakt
nie wiem co bierzesz ale tez to chcę :P

Więcej
2008/10/01 13:04 #360 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Kontakt
To samo mi przyszło do głowy, jak to czytałam. :P Master, może stworzysz konkurencyjne czasopismo? Pewnie byłoby co czytać :)

Więcej
2008/10/01 19:16 #364 przez MasterCloud
Użytkownik MasterCloud odpisał na temat: Kontakt
DrewniaQ napisał:

nie wiem co bierzesz ale tez to chcę :P

Wiesz, amfa,koka,marysia to coś co codziennie widzę i biorę, czasem się nawale i pisze pod wpływem "natchnienia" xD.
A tak na serio to nic nie biorę, w szkole nauczycielka od polskiego chwaliła mnie za wybujałą wyobraźnie :) , ale dostawałem ochrzan za chaotyczność, interpunkcje, ortografię, niekiedy gramatykę. Potrafię wymyślać opowiadania do anime, mangi - nawet gier.

Emoonia napisał:

To samo mi przyszło do głowy, jak to czytałam. :P Master, może stworzysz konkurencyjne czasopismo? Pewnie byłoby co czytać :)

niestety, konkurencji Ci nie zrobię, bo jestem zawalony robotą. Jestem edytorem w grupie tłumaczącej (GBF) robię timing do napisów, wrzucam odcinki anime, uczę się angielskiego, muszę czytać książkę, odrobić lekcję, opiekować się bratem (tzn. pilnować aby nic głupiego nie zrobił), czasem posprzątać mieszkanie, sprawdzić czy nikt do mnie nie pisał i ew. odpowiedzieć... i trochę jeszcze tego. Jeżeliby się dało to chciałbym Ci emoonia pomóc - postaram się podrzucić Ci na maila rozbudowaną wersję moich wypocin, uwzględnię to co mi powiedziałaś ;)

PS: Mam astmę, alergię i dość dużo chorowałem, krótko mówiąc dużo leków w życiu brałem może to mnie jakoś pobudza...

Więcej
2008/10/15 21:32 #513 przez Squall24
Użytkownik Squall24 odpisał na temat: Kontakt
to widać, Emoonia ja jestem groźniejsza i chyba nikt nie chcę się przekonać :lol:

Donacja Discord