Forum

Nasze projekty

Ogólnie o cFF

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2009/02/25 14:01 #1898 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Ogólnie o cFF
Zatem zaczynam się zastanawiać nad tym kim jestem. Mnie się bowiem szalenie podoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/25 14:09 #1899 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Ogólnie o cFF
Możliwe, że jesteś po prostu facetem z bardziej tolerancyjnym poczuciem humoru ;)

Więcej
2009/02/25 15:09 #1905 przez Squall24
Użytkownik Squall24 odpisał na temat: Ogólnie o cFF
dokładnie :) Drewniaczku, mi się wszystko podoba z FF, szczególnie FF8, może masz to samo :P

Emoonia spoko, wiem, zrobisz do końca roku Bestiariusz :) Potem pewnie coś innego znajdziecie, a na końcu CosmoFF. (racja ?)

Więcej
2009/02/28 12:43 #2024 przez OldStrife
Użytkownik OldStrife odpisał na temat: Ogólnie o cFF
Pisemko jako parodia nawet ok , pośmiałem się z wywiadów z postaciami z ff , ale kalendarz mi nie podszedł z podobnych powodów jak amanisowi , ale cóż jak jaja to na całego ^^ , ja poproszę wersje z paniami w następnym cff , ja chcieć Lulu z ffX mniami...

• Pleiades
  • Pleiades Avatar
  • Wylogowany
  • Rubismok
  • Rubismok
  • Sorceress of Inner World
Więcej
2009/03/09 18:25 #2110 przez Pleiades
Użytkownik Pleiades odpisał na temat: Ogólnie o cFF
Ja uwielbiałam czytać CosmoFF, to było naprawdę boskie pisemko. Jest szansa, że jeszcze jakiś numer wyjdzie ? Może bym mogła przeprowadzić z kimś wywiad, np. z Cidem ? ;)

Kalendarz mniej mi sie podobał, no ale cóż, nie każdemu musi przypaść do gustu - zwłaszcza, że ja nie gustuję w tego typu umięśnionych facetach ;)

Sorceress Pleiades, Sorceress Knight, koty, 2 książątka i mała czarownica

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2009/03/09 18:28 #2111 przez DrewniaQ
Emberiza napisał:

nie gustuję w tego typu umięśnionych facetach ;)

Chwała Ci za to dobra kobieto, hehe.

Więcej
2009/03/09 19:21 #2114 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Ogólnie o cFF
Ja też nie gustuję w mięśniakach (mnie się zawsze najbardziej podobali rachityczni faceci :laugh: ), ale co z tego, miało być Cosmo, oliwkowo i seksownie (podobno :P). Kupiłam kiedyś egzemplarz oryginału z kalendarzem i były w nim naprawdę gorsze zdjęcia, np. całkowicie nagi facet trzymający w odpowiednim miejscu miskę z rozbitymi jajkami i ubijający pianę trzepaczką. :P Przyznam, że mnie to naprawdę zgorszyło. :P

Cóż, cosmonatchnienie poszło się paść i nie sądzę, żeby kiedykolwiek wróciło. Wszystko ma swój kres, nasza mierna egzystencja też kiedyś się zakończy (przepraszam, ale przedwiośnie zawsze wywołuje u mnie melancholię :P). Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś przejął, pardon, pałeczkę i stworzył jakieś kolejne pismo w tym klimacie ;)

• DrewniaQ
  • DrewniaQ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Walcząca Triada
  • Walcząca Triada
  • Chaotic Neutral
Więcej
2009/03/09 19:24 #2116 przez DrewniaQ
Z tą pałeczką zgaduję, że było niezamierzone, hehe. No jestem podobnego zdania. Lepiej zrezygnować póki było to fajne i zabawne niż kontynuować na siłę i być przy tym żałosnym.

• Pleiades
  • Pleiades Avatar
  • Wylogowany
  • Rubismok
  • Rubismok
  • Sorceress of Inner World
Więcej
2009/03/10 09:30 #2119 przez Pleiades
Użytkownik Pleiades odpisał na temat: Ogólnie o cFF
W sumie racja, Emoonia, może faktycznie, jak się pomysły kończą, to nie kontynuować na siłę. Chociaż nieco szkoda, bo pisemko było boskie (mój mąż zawsze czytał sobie horoskop ;), ja uwielbiałam wywiady ) i miało fajny luźny klimat.

Cóż, przynajmniej zainspirowało mnie, aby traktować świat FF z przymrużeniem oka i opowiadania własnie pisać w takim komediowym nastroju. Zresztą i tak raczej piszę fice będące parodią, a CosmoFFlitan udowodnił, że pomysłów mogą być setki na dobry tekst :)

Jak kiedyś będziesz miała natchnienie stworzyć coś w stylu CosmoFF, to myślę, że wszystkim to się spodoba :>

Sorceress Pleiades, Sorceress Knight, koty, 2 książątka i mała czarownica

Donacja Discord