Forum

Nasze projekty

Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)

• Kaoris
  • Kaoris Avatar
  • Wylogowany
  • Behemot
  • Behemot
  • Nieznane są ścieżki i wyroki Yevonu.
Więcej
2013/08/22 19:06 #9861 przez Kaoris
Użytkownik Kaoris odpisał na temat: Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)
Kaoris zgłasza się do testowania! Mam nie-małą (i nie-dużą zarazem) wiedzę nt. FF8 i innych, więc pomogę.

"Najważniejsze, że masz przyjaciół, którzy Cię wspierają." - Kaoris

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
  • Jak ze mną rozmawiasz, to patrz mi prosto w oczy.
Więcej
2013/08/22 21:25 #9862 przez audion
Użytkownik audion odpisał na temat: Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)
Emka, ja odpowiem tak, jak w prawie wszystkich sprawach w obecnym czasie. Mianowicie nie chcę obiecywać, bo wszystkie plany czasowo mi się sypią. Być może po 15 września coś mi się rozluźni czasowo, to się odezwę.
Miałem zrobić kolejną część wideł i z tego też dupa, bo cierpię na permanentny brak czasu. :(

Co nas nie zabije, to nas udziwni.

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
  • Are you sure you want to exist?
Więcej
2013/08/23 15:43 #9863 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)
Hej, ale ja do niczego nie namawiam, tak tylko napisałam, co mi się marzy :) Spokojnie, w razie czego Robin, DrewniaQ i Noel to naprawdę mocna ekipa testerów, powinniśmy dać sobie radę (Kaoris, wybacz, ale nie wydaje mi się, żebyś mogła tutaj zbytnio pomóc). Poza tym te osoby, które najchętniej widziałabym w roli testerów, są jednocześnie tymi, dla których przede wszystkim robię tę grę, a to chyba trochę głupio jest testować własny prezent :P Tak więc na nikogo nie naciskam, niech zgłoszą się tylko te osoby, które naprawdę chcą.

Więcej
2013/11/11 19:29 - 2013/11/11 19:30 #10056 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)
A ja właśnie skończyłem testować swoją wersję Chronidii. W sumie mi zeszło na grze 43 godziny i to z dużą pomocą, bez której pewnie by mi zeszło jeszcze dłużej. Z błędów najbardziej spodobał mi się Squall-Asasyn :P

Chronidia dla testerów już wkrótce ;)
Ostatnia edycja: 2013/11/11 19:30 przez Robin.

Więcej
2013/11/11 19:31 - 2013/11/11 19:33 #10057 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)
Super! A będzie mieć opcję tego specjalnego wzroku? :P

43 godziny... To jest o jakieś 40% więcej czasu niż Final Fantasy XIII-2, i jakieś 12% mniej niż w Final Fantasy IX. Jest kupośnie dobrze. ;)

Mówcie mi "Wikipedya." :P
Ostatnia edycja: 2013/11/11 19:33 przez Noel Kreiss.

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
Więcej
2013/11/11 19:46 #10058 przez Em
Ale to jest ze wszystkimi questami, minigierkami, sekretami i bez pomijania żadnych walk. Pewnie można przejść całość dużo szybciej, szczególnie, że aż osiem historyjek jest nieobowiązkowych.

Z tego, co kojarzę, Robin miał coś koło 85. poziomu na końcu, bo walczył ze wszystkim, co mu się nawinęło :P

Więcej
2013/11/11 19:54 #10059 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Chronidia - projekt fanowski (w przygotowaniu)
To jest bardzo dobry czas moim zdaniem: dużo do roboty, ale fabuła jest dobrze skondensowana. Nie spędzasz stu godzin np. na debilnym wypełnianiu bestiariusza (wypatroszę Cię, XIII-2!), nabijaniu monet w jakiejś czasożernej minigrze (kolejne gniewne spojrzenie w kierunku XIII-2), czy też na innych niepotrzebnie rozlazłych rzeczach.

Mówcie mi "Wikipedya." :P

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
Więcej
2013/11/11 20:08 #10060 przez Em
No tak, questy są dość mało czasochłonne (żeby nie powiedzieć: banalnie łatwe). Ale wydaje mi się, że przechodzenie gry po łebkach może się zemścić na graczu :P Na szczęście praktycznie zawsze można się cofnąć do treningowych lokacji, żeby trochę podexpić.

Ze śmiesznych błędów znalezionych dzisiaj: jeśli gracz wybierze płeć moogla, to po udaniu się na strzelnicę w Parku Cosmo wyjdzie z niej jako chocobo :P Wcześniej planowałam, że trzecią płcią będzie właśnie kurak i mi zostało aż do dziś. Mam nadzieję, że wyłapię jak najwięcej takich kwiatków, zanim gra pójdzie do testerów :P

• Em
  • Em Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Shiva
  • Shiva
Więcej
2013/11/26 22:01 #10077 przez Em
Mam już szóstkę testerów, nie licząc Robina, więc chyba naprawdę już wystarczy :) Kaoris, pograsz sobie na spokojnie i bez konieczności wyszukiwania błędów, jak już wyjdzie pełna gra. A to już niedługo, cierpliwości :)

Właśnie skończyłam testy na dziś, zostało mi około 10-12 godzin gry do przejścia. Przewiduję oddanie jej do testerów w przyszłym tygodniu. Reszta zależy już od nich :)

Donacja Discord