Forum

Nasze projekty

Podziękowania (U.W.A.G.A.spoilery)

• bozena5500
  • bozena5500 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Glizdobleśnica
  • Glizdobleśnica
  • ... one world ... the same passion ...
Więcej
2014/05/13 01:41 - 2017/03/19 01:39 #10349 przez bozena5500
Użytkownik bozena5500 stworzył temat: Podziękowania (U.W.A.G.A.spoilery)
:cheer: ...powiadają daj dziecku słodycze a pokocha cię od razu... :cheer:

Takowym dzieciakiem się stałem i niech szlak gromowładny mnie trafi lelum polelum, jeśli kłamię hehe.
Tak czy owak, trafił mnie i to pierun :ohmy: Zaprawdę powiadam wam, iż w tych czasach trudno jest zadziwić człekokształtnego czymś jeszcze, a zwłaszcza starych wyjadaczy mego pokroju. :cheer:

A, więc do rzeczy po pierwsze primo :

Olmostowej, to wszak rzeczy niemożliwej i w owych czasach rzadko spotykanej dokonał Team CosmoFF mowa tu o ich dziele "Chronidia Final Fantasy" , które (P.P.PRIMO)uwagę mą przykuło. :P

Po sekendalskie P. :

Szczerze powiedziawszy długo, to i w cichocie oczekiwałem na wersję, to pełną stroniąc się przy tym z sił i mocą całą mi daną przed dołnlandingnięciem demka, aby zabawy nie popsuć. :angry:

No i po 3 PRIMO ULTIMO :P :

Nie śmiałbym nawet pomyśleć, iż kaszalotem okazać mógł się tajtles mych wyczekiwań ów dzieło teamu zapewne krwawicą czasówą i nerwami okupione hehe.
Do mało wybrednych, to człek na szczęście należy rzekłbym nawet uwielbiający innowację plaplapla itd. itp. w mordę hehe
Sedno morałowe cało kształtowego pościku tego polega na banalnej, aczkolwiek wielkiej, to dla mnie sprawy.
Bo radochy TAK OGROMNEJ z giercowania od lat powaga nie czułem ktoś zapewne zapyta, ale jak (pewnie niewierzący hehe) przecie FF XII XIV na wypasie grafa blablabla itd . Ano, na wypasie łodpowiem i dodam, iż właśnie, to OLD SCHOOL czyni tak magicznym i miodnym PÓL ŚWIATEK ELEKTRONICZNEJ ROZRYWKI ;)
Pierwszy upadek z fotela następuje, gdy ujrzawszy mego thiee best GF-ka SHIWĘ za garami z IFRYTEM dzierżącego pilota w mackach i walącego z DU... na SQUALLA za pranie gaci w dawnych, to czasach MISTRZOSTWO nie wspomnieć byłoby wstyd o wypędzonej AERIS w te pędy przez TIFĘ hehe I bez kitu prawie w reformy popuściłem, gdy ujrzałem ULTIMECJĘ nie anihilującej ewerytingu, bo potężna, to wszak z niej wiedzma tylko jak dzieciok robiąca w ciula bidnych RYCERZY ŚWIATŁA :woohoo:
Niechaj sobie czknę tego właśnie uszczerbku miodności i humoru brakuje wedle mnie oczywiście w SQUARE i nie tylko produkcjach.A, więc WIELKA DZIĘKÓWA za ponowny z jokerem na twarzy WWEKEND z bani HAHAHA Na laurach ajnołuje, to sem ja, że TEAM WASZ nie spocznie nastawić, więc klepsydrę, to już czas i oczekiwać na next one. Jakiejkolwiek oceny wystawiać potrzeby, to ni ma (dziecinada), bo wiadome, to, jaki trud włożony został w ów projekt, ale niech nagrodą dla Was będzie fota ma (nadmienić muszę, że 30 LV. posiada już każda z 8 jak na razie zdobytych postaci) przedstawiająca czsówę po, której dopiero zrobiłem OFF po 1 odpaleniu i to jest właśnie OLD SCHOOL ...thanks and keep it up... :cheer:

Michał

[/b][/i]

:P :P :P ...PSX WILL NEVER DIE... :P :P :P
Załączniki:
Ostatnia edycja: 2017/03/19 01:39 przez bozena5500.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/05/13 09:25 - 2014/05/13 10:06 #10350 przez Em
Użytkownik Em odpisał na temat: Podziękowania (U.W.A.G.A.spoilery)
Bardzo się cieszę, że Ci się podoba (bo choć nie do końca nadążam za Twoją gadką, to przekaz jest jasny i zrozumiały) :) Aż dziw, że chciało Ci się aż tyle expić postaciami, które po ukończeniu swoich historii do niczego się już nie przydadzą (bo tylko główna czwórka występuje w dalszej historii). No i 35 godzin na tym etapie to szalony wynik - ciekawa jestem, ile będziesz mieć na liczniku, podchodząc do ostatniej walki :) Rzeczywiście, praca nad Chronidią pochłonęła sporo czasu, ale samo tworzenie było wielką przyjemnością, mogącą się równać jedynie z satysfakcją po takich właśnie głosach graczy, które udowadniają, że było warto.

(Wątek przeniesiono do kategorii Chronidia)
Ostatnia edycja: 2014/05/13 10:06 przez Em.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Donacja Discord