Final Fantasy VIII PL

Nasze projekty

 

Mimo gorącego okresu w pracy możemy wreszcie oddać Wam tak długo wyczekiwane spolszczenie do Final Fantasy VIII Remastered na Steama! Tłumaczenie zostało w całości przeniesione, a także nieco poprawione, tak więc teraz powinno się Wam grać jeszcze lepiej. Pamiętajcie, aby przygotować sobie ok. 3 GB wolnego miejsca na dysku z zainstalowaną grą (to miejsce zostanie po instalacji zwolnione). Życzymy wszystkim miłego grania, zarówno tym, którzy dopiero teraz będą poznawać tę niezwykłą opowieść, jak i tym, dla których będzie to nostalgiczna wyprawa w przeszłość.

W łatce ze spolszczeniem zdjęliśmy cenzurę z Gerogero (Wygrzebaniec) i ze skarbca w zamku Artemizji — zielona i niebieska krew została zmieniona na czerwoną.

Pozostałe dodatki, tj. patch poprawiający mapowanie tekstur na mapie świata oraz patch utrudniający dołożymy później, jeśli oczywiście ktokolwiek tego chce ;)

Załączniki:
Adres URL:OpisRozmiar
Dostęp do URL (http://www.balamb.pl/skladnica-download/spolszczenia-cosmoff/FFVIIIRPL_Steam_v1.0_balamb.7z)Spolszczenie Final Fantasy VIII Remastered na PC SteamSpolszczenie do gry Final Fantasy VIII Remastered w wersji na PC Steam. Wersja 1.0, z dnia 18.10.2020.41170 kB


Robin Avatar
Robin odpowiedział w temacie: #11948 2020/11/28 22:32
Jeśli Microsoft pakuje gry w game passie w podobny sposób jak wersje z Microsoft Store (nie mam pojęcia, czy tak jest), to nie będzie działać.
Enzo odpowiedział w temacie: #11947 2020/11/28 21:12
Witam! Czy spolszczenie dziala tylko i wylacznie z wersja z steam ? Czy wersja z Game pass tez bedzie kompatybilna ?
Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • BucyBucy za 2 dni awansuje na nowy poziom! (27)
  • Filipus Magnus za 2 dni awansuje na nowy poziom! (22)
  • tifaczek za 3 dni awansuje na nowy poziom! (26)