Regulamin

Nasze projekty

Regulamin

1. Regulamin ten został napisany, by wszystkim odwiedzającym Kafeterię Ogrodu Balamb pisało się lepiej :) Odnosi się on nie tylko do forum, ale również do szałtboksa i całej strony.

2. Prawa i obowiązki. Podstawową zasadą w naszej Kafeterii jest szacunek w stosunku do innych osób.
a) Nazwa użytkownika nie może być wulgarna ani obraźliwa. Takie konta będą od razu banowane (z IP włącznie) oraz w uzasadnionych przypadkach, nastąpi zgłoszenie do dostawcy internetowego osoby zakładającej takie konto.
b) Jeśli ktoś pisze z jakimś konkretnym problemem, nie należy odsyłać go do Wujka Google ani Cioci Wikipedii, tylko pomóc. Można za to spokojnie odpowiadać, podając link do posta w Kafeterii, w którym padło już rozwiązanie problemu.
c) Jeśli masz problem z grą, napisz o niej w którymś (zależnie od rodzaju problemu) z tematów zbiorczych w sekcji o Pomocy. Spokojnie, nie musisz się przekopywać przez multum postów; jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie na poprzedniej stronie tematu ani w odpowiednim artykule na temat gry, pisz, nikt Cię za to nie zje. Można oczywiście tworzyć nowe tematy, najpierw jednak należy przeglądnąć Kafeterię, czy nie istnieje podobny.
d) Po uzyskaniu pomocy, porządny użytkownik nagradza pomagającego, dając mu hot doga (wystarczy nacisnąć zielony przycisk z hot dogiem, znajdujący się w prawym górnym rogu posta danego użytkownika).
e) Kafeteria istnieje również po to, by dyskutować. Nie banujemy za odmienne poglądy, banujemy jednak za obrażanie innych użytkowników. W niektórych przypadkach Administratorzy mogą nadać użytkownikowi specjalną, zapobiegawczą rangę zwaną Trollejbus. Staramy się jednak tego nie robić.

3. Na stronie zabronione jest propagowanie piractwa, rasizmu, faszyzmu, przemocy, treści pornograficznych itp. Nie wolno umieszczać linków do pirackich gier i programów ani prosić/pytać o nie. Złamanie tego punktu regulaminu grozi zbanowaniem konta. Poważne nadużycia karane są banem na IP oraz w szczególnych przypadkach zgłoszeniem takiej informacji do dostawcy internetowego.

4. Umieszczanie linków (innych niż te wymienione w pkt 3) w sygnaturce oraz w profilu jest dozwolone. W postach również, o ile nie są to posty reklamowe, a linki są odpowiednie do danego tematu. Jeśli chcesz zareklamować swoją stronę lub wymienić się linkami, skontaktuj się z Administratorami lub zaglądnij na tę stronę: Wymiana buttonów.

Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • pieniu85 awansuje jutro na nowy poziom! (36)
  • jagero za 2 dni awansuje na nowy poziom! (29)
  • Kikut za 2 dni awansuje na nowy poziom! (25)
  • piwo89r za 4 dni awansuje na nowy poziom! (32)
  • Kayoko za 6 dni awansuje na nowy poziom! (26)
  • Meesiek za 6 dni awansuje na nowy poziom! (38)
  • vincent69 za 7 dni awansuje na nowy poziom! (38)
  • Shadica za 8 dni awansuje na nowy poziom! (28)
  • quong za 9 dni awansuje na nowy poziom! (33)