Forum

Nasze projekty

Spolszczenie do Final Fantasy VIII Remastered

Więcej
2020/10/17 01:48 #11936 przez Ynashe
Użytkownik Ynashe odpisał na temat: Spolszczenie do Final Fantasy VIII Remastered
praise the sun!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/28 00:26 #11951 przez Playmoth
Użytkownik Playmoth odpisał na temat: Spolszczenie do Final Fantasy VIII Remastered
Dziekuje bardzo za wasz trud w spolszczenie dla mnie najwazniejszej czesci fajnala ;).

Mam tylko pytanie z innej beczki. Mianowicie czy istnieje choc cien szansy na spolszczenie na wersje konsolowe ? Bo wyszlo to na ps4, xone, switch. Nie ukrywam, ze najbardziej mi zalezy na wersji z nintendo switch

Czy trudno technicznie jest zrobic takie spolszczenie na konsole (wspolczesne) ?

Więcej
2021/01/02 21:53 #11954 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Spolszczenie do Final Fantasy VIII Remastered
Jeśli chodzi o Nintendo Switch, to MasaGratoR przerabia, ale oczywiście do takiej przeróbki potrzeba konsoli, na której można włączyć nieoryginalne gry (nie wiem jak to działa, nie mam Switcha).

Na współczesne konsole jest trudno zrobić coś takiego, z prostego powodu - trzeba je mieć przerobione, by uruchamiały pirackie wersje. My też musielibyśmy mieć takie wersje konsol (nie mamy i nie chcemy mieć). Więc nieoficjalne spolszczenia nie będą wydawane na PS4 czy nowe Xboxy.

Donacja Discord