Forum

Nasze projekty

× Jeśli twój problem pasuje do którychś z przyklejonych tematów, to pisz właśnie w nich, nie twórz niepotrzebnie nowego tematu.

Problemy z instalacją spolszczenia [PC]

Więcej
2009/02/21 00:29 #1705 przez Brolly666
Użytkownik Brolly666 stworzył temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
NIe wyskakuje mi okno cmd zrobilem wszytko wedlug instrukji i kicha mam viste 64 bit prock athlon dwujajowy 3 gb ramu radeon hd4850 i kolo 100 gb wolnego miejsca na dysku....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/02/21 00:51 #1713 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
Zainstalowałeś 7zipa? Nie wiem jak jest w Viście, ale może jakieś tryby zgodności z XP czy wyłączenie super-hiper-zaawansowanych-zabezpieczeń pomoże?

Jakie masz pliki w folderach? masz zainstalowaną grę w wersji pełnej?

Więcej
2009/02/21 00:57 #1715 przez Brolly666
Użytkownik Brolly666 odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
Wydaje mi sie ze cos nie tak sie sciagnelo to spolszczenie bo zjamuje tylko 22 mb jeszcze raz sciagam i wtedy powiem co i jak. mam 7zipa i pelna instalke.

OK tym razem jest ok poprstu musialo jakos mnei wczesniej z serwerem rozlaczyc i dlatego nei dzialalo teraz sie juz instaluje :D Mam nadzieje ze nie bedzie juz problemow...

Więcej
2009/02/21 01:27 #1717 przez Pumex
Użytkownik Pumex odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
Tu zgłaszać problemy z instalacją oraz z nieprawidłowym działaniem gry!!!!

Więcej
2009/02/21 07:53 #1724 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
A ja mam innego rodzaju problem. Otóż, wszystkie filmy mi działają do góry nogami ;). Da się coś z tym zrobić?

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2009/02/21 08:23 #1726 przez Siriondel
Użytkownik Siriondel odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
Jaka specyfikacja? Tryb software był? Patch pod stosowną kartę graficzną wrzucony był? Instalacja FF8 w trybie pełnym była? Poprawna instalacja spolszczenia była? Próba reinstalki gry była? Deinstalacja kodeków (i ew. instalacja nowszych bibliotek) była?

Now We Fight!
- Gilgamesh, Final Fantasy XII

INWAZJA PORYWACZY CIA

Więcej
2009/02/21 08:40 #1728 przez Siano
Użytkownik Siano odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
Fałszywy alarm, musiałem na nowo wgrać patcha do kart innych niż GeForce ;)

W małym miasteczku zatrzymał się zespół RETHORN. Pierwszego wieczoru muzycy wypili cały zapas alkoholu, zgwałcili miejscowe kobiety i pobili mężczyzn. Drugiego dnia zrujnowali karczmarza, zgwałcili mężczyzn i pobili kobiety. Trzeciej nocy złupili wszystkich "samogonszczikow" i poszli do...

Więcej
2009/02/21 11:44 #1736 przez Pumex
w wersji psx-owej dało się resetować klikając select + start + R1 + L1 więc może się uda coś znaleźć na PC

Więcej
2009/02/21 12:28 #1738 przez lena163
Użytkownik lena163 odpisał na temat: Problemy z instalacją spolszczenia [PC]
heeh i znowu ja :/ Zawsze jak instalowałam gre to mogłam wybierać renderer programowy żeby nie było czarnych miejsc a teraz mam do wyboru tylko akcelerację sprzętwa direct 3d w związki z czym w obrazie są czarne miejsca :/ Ktoś wie dlaczego nie moge tego ustawić? Bo wcześniej działało

"

Więcej
2009/02/21 13:24 #1739 przez Pumex
od początku uruchamiamy FF8Config wchodzimy w zakładke grafika po czym klikam na renderer po czym wybieramy za pomocą strzałek w dół lub w górę. Wtedy wyskoczy nam druga opcja ;) która usunie czarne kwadraciki. Nie wiem dokładnie dlaczego się tak dzieje ale po wgraniu spolszczenia nie rozwija się okienko z opcją renderowania.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to