Forum

Nasze projekty

× Jeśli twój problem pasuje do którychś z przyklejonych tematów, to pisz właśnie w nich, nie twórz niepotrzebnie nowego tematu.

FF VII spolszczenie na PC

Więcej
2010/02/28 21:27 #4840 przez specjal
Użytkownik specjal stworzył temat: FF VII spolszczenie na PC
Witam mam takie pytanie czy istnieje jakieś dobre spolszczenie FF VII na PC, bo do PSX widzę że niby jest ale ja posiadam grę na PC i nie chce kupować gry na konsolę i bawić się w jakieś emulacje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/02/28 22:47 #4841 przez mati2935
Użytkownik mati2935 odpisał na temat: FF VII spolszczenie na PC
Tutaj masz link do strony grupy która zajmowała się tłumaczeniem(lub nadal się zajmuje)

ff7pl.er.pl/

Więcej
2010/03/01 16:25 #4842 przez specjal
Użytkownik specjal odpisał na temat: FF VII spolszczenie na PC
sprawdziłem tę stronę i niestety tam nie ma a na innym forum znalazłem odpowiedź że projekt upadł (link do forum ostatni wpis grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?f=45...e77e54427b5&start=10 )

Więcej
2010/03/01 16:31 #4843 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: FF VII spolszczenie na PC
specjal napisał:

sprawdziłem tę stronę i niestety tam nie ma a na innym forum znalazłem odpowiedź że projekt upadł (link do forum ostatni wpis grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?f=45...e77e54427b5&start=10 )

Spolszczenie jest, ale niepełne. Na stronie:
ff7pl.er.pl/

...na samej górze jest link o nazwie "Aktualne pliki spolszczenia pod tym linkiem" ;)

Więcej
2010/03/01 17:52 #4844 przez specjal
przypuszczam że jest to trochę bardziej poprawione spolszczenie które było kiedyś na stronie jeśli się nie mylę "subfan" i chyba też tam było spolszczenie do FF 8 które później zostało dokończone tutaj w ogrodzie a spolszczenie do FF 7 nie doczekało się takiego finału i wersja na PC jest nadal nie dokończona

Więcej
2010/03/01 17:57 #4845 przez Robin
specjal napisał:

przypuszczam że jest to trochę bardziej poprawione spolszczenie które było kiedyś na stronie jeśli się nie mylę "subfan" i chyba też tam było spolszczenie do FF 8 które później zostało dokończone tutaj w ogrodzie a spolszczenie do FF 7 nie doczekało się takiego finału i wersja na PC jest nadal nie dokończona

Masz w 100% rację, początek projektu FF8PL był na subfanie. Subarashii zniknęło, spolszczenie zostało :P FF7PL na PC ma się dużo gorzej, na 99% ta wersja nigdy nie zostanie skończona.

Więcej
2010/03/02 20:32 #4846 przez specjal
zawsze zostaje 1% szansy że jednak ktoś może dokończy ten projekt albo może jest możliwość przerobienia wersji z PSX która już istnieje ( midgar.psemu.pl/ff7pl/ )na wersje PC czyli odwrotnie niż to zostało zrobione z FF8 (czyli z PC na PSX)

Więcej
2019/06/18 21:11 - 2019/06/18 21:11 #11821 przez Pan Talerz
Użytkownik Pan Talerz odpisał na temat: FF VII spolszczenie na PC
Hej!

Czy przez te kilka lat coś się zmieniło w kwestii spolszczenia do pecetowego wydania Final Fantasy VII? Przyznam, że z chęcią bym zagrał zanim wyjdzie Remake i podejrzewam, że znajdzie się wiele osób chcących wypróbować grę ze Steama w polskiej wersji językowej :)
Ostatnia edycja: 2019/06/18 21:11 przez Pan Talerz.

Więcej
2019/06/22 09:24 #11822 przez Robin
Z tego co mi wiadomo, nikt tego na poważnie nie robi, choć chyba shoogeer coś tam próbował. Ale przenoszenie spolszczenia z wersji PSX nie ma sensu, bo jego jakość nie jest zbyt dobra niestety. Ktoś by musiał zrobić całe tłumaczenie na nowo.

Donacja Discord