Forum

Nasze projekty

Spolszczenie do Final Fantasy XV gotowe!

Więcej
2020/02/15 18:46 #11874 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Spolszczenie do Final Fantasy XV gotowe!
Po zastosowaniu spolszczenia na wersji niemieckiej czy jakiejś innej wciąż byłyby jednostki imperialne, ponieważ jest to wpisane w skrypcie gry jako zmienne. Na Steamie były jakieś mody do zmiany jednostek, ale nie wiem do końca, co one robią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/16 10:09 - 2020/04/16 10:23 #11893 przez Bartkiro
Użytkownik Bartkiro odpisał na temat: Spolszczenie do Final Fantasy XV gotowe!
EDIT. Poradziłem sobie z instalacją samemu. :)

Aż strach, że przez tyle czasu nikt o tym nie wspomniał i nie potwierdził/nie zaprzeczył działaniu na wersji Origin. No to będę pierwszy!

Wersja Steam od Origin różni się nazwą pliku wykonywalnego. Instalator spolszczenia chce wskazania pliku "ffxv_s.exe" podczas gdy wersja Origin korzysta z pliku "ffxv_o.exe". Do instalacji spolszczenia wystarczy jednak prosty trik polegający na ręcznej edycji nazwy pliku wykonywalnego w folderze gry tj. podmienie końcówki plku "_o" na wymagane "_s" i ponownej próbie wskazania pliku w instalatorze spolszczenia. Po instalacji łatki polonizującej proponuje ponownie zamienić nazwę pliku wykonywalnego na "ffxv_o.exe".

Myślę, że dosyć przydatne biorąc pod uwagę, że wersja Steam w.g. doniesień jest od ~roku niegrywalna z powodu tragicznej aktualizacji dodającej do gry warsztat steam, który to gryzie się z grą i powoduje nieustające freezy (przycinanie) podczas gry. Wersja Origin jest ponoć pozbawiona tego problemu (ponieważ nie korzysta z steamapi).
Ostatnia edycja: 2020/04/16 10:23 przez Bartkiro. Powód: Post dotyczył pytania o instalacje łatki na wersji Origin aczkolwiek szybciej napisałem nim pomyślałem i jak widać już sobie z problemem poradziłem. Dziękuje za Waszą pracę nad spolszczeniem. :)
Podziękowania od użytkowników: Robin

Więcej
2020/04/19 22:26 - 2020/04/19 22:28 #11894 przez Pavel87
Użytkownik Pavel87 odpisał na temat: Spolszczenie do Final Fantasy XV gotowe!

Pit napisał: Zamykam wątek.

Udało mi się jednak zainstalować spolszczenie.

Cześć, jak udało Ci się to ogarnąć? Ja również mam ten problem, po zainstalowaniu spolszczenia, gra cały czas odpala mi się po angielsku.

Pozdrawiam
Ostatnia edycja: 2020/04/19 22:28 przez Pavel87. Powód: Cytowanie osoby z podobnym problemem

Donacja Discord