Forum

Nasze projekty

Pokaż mi swój pulpit, a powiem ci kim jesteś.

• Jamuszko
  • Gość
  • Gość
2019/02/01 21:42 #11762 przez Jamuszko
Użytkownik Jamuszko odpisał na temat: Pokaż mi swój pulpit, a powiem ci kim jesteś.
Obiecuję, że to przedostatni raz :P
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/02/02 07:37 - 2019/02/02 08:16 #11763 przez sarenka
Użytkownik sarenka odpisał na temat: Pokaż mi swój pulpit, a powiem ci kim jesteś.
"Syf stulecia" brzmi interesująco :P

U mnie dual screen setup już od dość dawna, zdjęcie dziwne bo zrzut jest z monitora 21:9 i projektora 16:9, więc różne AR. Względny porządek (bywało gorzej). Obydwie tapety są dynamiczne, na Yakuzie płomienie, na Talesach płatki wiśni. W zależności od tego, na którym ekranie akurat pracuję, przygrywa muzyczka w tle, w tapecie z Y4 leci "For Faith", w tapecie z Vesperii, leci "On the Other Side of the Mirage". Muzyka automatycznie się wyłącza, jeśli wykryje, że włącza się foobar/VLC/jakiekolwiek multimedia w przeglądarce. Można też samemu wyłączyć tę opcję na stałe/określony czas. Całość kontroluje Wallpaper Engine, najlepszy soft na Steamie, jaki kiedykolwiek kupiłem :D Odkąd mam ten program, to tapety ustawiam z reguły tak, żeby odzwierciedlały gry, w które akurat gram/grałem, stąd dość częste zmiany - w programie kilka kliknięć i ma się co zechce - społeczność jest bardzo rozwinięta i kreatywna, praktycznie do każdej gry coś fajnego się znajdzie, z reguły z podkładem muzycznym. Są oczywiście inne kategorie poza grami, ale mnie nie interesują :P

"First he takes your coin...then he takes your school...then he takes your heart...
and now he takes your tears" - Sen no Kiseki

Sora no Kiseki 2nd chapter
Ostatnia edycja: 2019/02/02 08:16 przez sarenka.

• Jamuszko
  • Gość
  • Gość
2019/02/02 08:58 - 2019/02/02 10:59 #11764 przez Jamuszko
Użytkownik Jamuszko odpisał na temat: Pokaż mi swój pulpit, a powiem ci kim jesteś.
Akurat Wallpaper Engine muszę wobie wykorzystać do mojej wymarzonej tapety :p Btw. Wiem, że "syf stulecia" brzmi interesująco, ale nie warto.
Ostatnia edycja: 2019/02/02 10:59 przez Jamuszko. Powód: Chleb

Więcej
2019/02/17 21:46 #11785 przez sarenka
Użytkownik sarenka odpisał na temat: Pokaż mi swój pulpit, a powiem ci kim jesteś.
Kolejne znalezisko w Wallpaper Engine. Jako, że będę po raz kolejny przechodził Sen III, musiałem ustawić coś odpowiedniego na tapetę. Aktualnie projektor jest pod ps4, więc setup z jednym monitorem się załapał :P
Chciałem Titę, która pełni tu bardzo istotną rolę (jak i w całej trylogii Trails in the Sky), ale nie było, więc zadowolę się Altinką :P

"First he takes your coin...then he takes your school...then he takes your heart...
and now he takes your tears" - Sen no Kiseki

Sora no Kiseki 2nd chapter

Donacja Discord