Forum

Nasze projekty

Dziwne Tajemnice Final Fantasy

Więcej
2013/07/15 09:36 #9832 przez xSzymox
xSzymox stworzył temat: Dziwne Tajemnice Final Fantasy
Hmm Final Fantasy jest dziwne dlaczego ? : W ff7 pamietacie ultime weapona prawda? Latający boss.W ff6 był doom gaze ale był mały problem nie było go widzać...Ok czas na znowu ff7. Pamiętacie wizytę u dona na początku gry? Tak gościu który szukał żony...W pózniejszym etapie gry (jeżeli mam Yufiie) porywa Yufiie i... Elene?! Niby taki super Turk a porwany przez jakiegoś grubiacia?! Ok czas na ff8... Ufo! Chodzisz sobie lalalala i nagle walka : (ok znowu?!) niby nic nie ma a tu UFO! Walczymy z Ufo parę razy idziemy do starego miejsca balamb a tam PuPu?! Jakiś zwiariowany GF którego NIE da się zdobyć a jak damy darmozdajadowi 5 eliksirów dam nam swoją karte?! Ehh no cóż czas na ff9 i zabawy ziddy'ego ( zidana ). Na początku gry po wyjściu z złego lasu idziemy do bramy która jest niedaleko zidane zaczyna podryw ale nie możę bo (zacytuje ) : "cholera nie mogę przecież jestem z królewną garnet". Po wyjściu z groty garnet zmienia imię na dagger.Hmm fajne ale dagger to sztylet. I ostatni wątek Necron! Nie znamy go nie wiemy skąd jest a jest ostatnim bossem! OK?!

Będe robił dalej jak przejdę wiecej Final Fantasy i znajdę coś jeszcze! PS Sorki za ortografie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/15 10:56 #9833 przez shizonek
shizonek odpowiedział w temacie: Odp: Dziwne Tajemnice Final Fantasy
Tak, ja też zauważyłam sporo dziwnych rzeczy w Final Fantasy. Pozwolisz, że podepnę się do Twojego wątku.
Przede wszystkim intryguje mnie postać Tidusa. Te nogawki! No nie powiesz mi chyba, że to nie jest podejrzane. To na pewno coś znaczy. Nie wiem jeszcze dokładnie co, więc przejdę do kolejnej zagadki. Cid. Ten gość występuje w każdej części! Jak to możliwe, że nikt jeszcze tego nie zauważył? Czyżby oznaczało to, że jest growym wcieleniem Keanu Reevesa i jest nieśmiertelny? A może jest wampirem? Co prawda nie zauważyłam, by któryś Cid się świecił (no, Trójkowemu co najwyżej świeci się nos:), ale poza tym wszystko się zgadza. Ha. Znowuż jak przyjrzymy się Zellowi z FF8, to nietrudno spostrzec, że ma tatuaż na twarzy. A na przykład Yuna nie ma! Zastanawiające jest też to, że w FF często występują skrzydlate smoki. No pomyśl: skrzydlate smoki! Zahaczasz też o kwestię znaczenia imion, moim zdaniem bardzo słusznie. Bo czemu właściwie główny bohater FF8 ma na imię Szkwał, a FF7 - Chmura? Do tego bohaterka FF13 ma na imię Błyskawica. Wszystko staje się jasne, gdy przeczytamy definicję tych terminów pogodowych - według których szkwał związany jest z chmurami. Szkwał, sztorm, chmury, burza - błyskawice. Skojarzenia są oczywiste. Ale to nie koniec tajemnic FF. Niewiele osób grało w FF3, przynajmniej tutaj, więc dodam też coś odnośnie tej gry. Otóż głównych bohaterów jest czworo, tak samo, jak Kryształów Światła (!). Kiedy zauważyłam to po raz pierwszy, nie mogłam usnąć w nocy. Co to może znaczyć?! To nie może być zbieg okoliczności przecież. Bardzo ciekawy temat, jak mi się coś przypomni, to też się jeszcze dopiszę.

Spoko, nie pszejmój się ortografiom. My tu doksonale rozómiemy rze poprawene pisanie to żatko spotykany dar no i nie karzdy jest tak bogaty by było go stać na otwarcie zakładki w pszeglondarce ze słownikię :) takze luz kolo

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.
COM_KUNENA_THANKYOU: xSzymox

Więcej
2013/07/15 17:43 #9834 przez xSzymox
xSzymox odpowiedział w temacie: Odp: Dziwne Tajemnice Final Fantasy
Hmm ok... Temat:FF6 VS FF9
Po pierwsze początkowe postacie męskie 6=Locke,złodziej 9=zidane,złodziej
Hmm...tylko przypadek? A postać żeńska Terra to też nazwa planety w 9 : Terra!
:sick: :sick: :sick: Nie fajnie...Co do imion...FF5 bohater Bartz po polsku Butz czy nie polili się i nie chcieli Buty albo But ? Ok czas na.. DISSIDIE! Gra na psp walki 1v1 np: cloud kontra edea... W dissidii 12 duo Jecht przechodzi na stronę dobrych (ok?!) a cloud,tidus,terra na ZŁYCH?! Whaaaaat?! :S :S Gracze: Niieeeee żli: taaaak!
Hmm... co dalej... Yuna+Tidus=Nic?! Tak! To tidus w yunie nie yuna w tidusie!
Kefka! TAAAAAK zacytuje: "Zniszczymy wszystko!Mnie i ciebie! Przyjaciół i wrogów! Wszytko i Wszytkich!!! hahahahah" "Hejj kudzi-ku" " Nienawidze nienawidze nienawidze nienawidze nienawidze nienawidze Cię!" " Umm..tak oczywiście :( " Tak Wszyscy kochamy naszą kefkę ( z ff6 ) była taka mądra że zabiła włąsnego imperatora!link do byle jakiego filmu z tym :http://www.youtube.com/watch?v=p2SoKkgqoQQ ! Na dziś to wszystko papa!

Więcej
2013/07/15 20:55 #9835 przez DrewniaQ
DrewniaQ odpowiedział w temacie: Odp: Dziwne Tajemnice Final Fantasy
To musi być troll.

• audion
  • audion Avatar
  • Wylogowany
  • Cúchulainn
  • Cúchulainn
  • Jak ze mną rozmawiasz, to patrz mi prosto w oczy.
Więcej
2013/07/19 21:31 #9836 przez audion
audion odpowiedział w temacie: Odp: Dziwne Tajemnice Final Fantasy

DrewniaQ napisał: To musi być troll.

Dlaczego? Przecież Emka nie pozwoliła ostatnio Cocolinowi zmienić nicka, a styl pisania jak najbardziej pasuje do bota. Do tego Cocolino już dawno się nie logował. Dla mnie, to nasz jest nasz "kolega" w nowym wcieleniu ;)

Co nas nie zabije, to nas udziwni.

Więcej
2013/07/25 10:13 #9838 przez xSzymox
xSzymox odpowiedział w temacie: Odp: Dziwne Tajemnice Final Fantasy
Dzisiaj trochę krótko! FF7: Po walce z seiferem septhirothem... Wątek 1: Czemu Seifer miał na imię seifer (ff8) czemu na przykład nie Bob?Może ma korzenie z septha? Wątek 2: Wiedziliśćie żę podczas solo septh vs cloud możemy zadać 0 hp i tak wygramy?Lub to że kiedy nas uderzy zada nam krytyka tak czy siak i cloud sam da counter attack i też wygramy? Czas na fft wotl ( ff tactisc war of the lions ) nie dużo osób w to grało ale i tak ktoś napewno. Pierwszą walke da się przegrać! Ramza albo musi zmienić sie w kryształ albo zabić swoich.FF3 I FF9. W FF3 był dog i lane ( o ile się nie myle ) starsi ludzie. W ff9 było można zdobyć przedmiot który odtwarzał ich theme w wiosce czarnych magów!

Na dziś to wszystko!