Forum

Nasze projekty

Gra społecznościowa Ogrodu Balamb w klimacie FINAL FANTASY

Więcej
2011/09/06 20:02 #7473 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Gra społecznościowa Ogrodu Balamb w klimacie FINAL FANTASY

Noel Kreiss napisał: Nie jestem aż tak zakochany, żeby uprawiać cross-dressing z Vanille (nie mam z resztą tak uroczego głosu jak ona i rudych włosów).

Co z tego.. przecież nie robimy dubbingu ani cosplaya, prawda?

...prawda? :huh:

Noel Kreiss napisał: W sumie mnie dziwi, że nie wzięłaś jakiegoś tam Squall'a xD, a nie Light

"Jakiegoś tam"... <niezadowolone prychnięcie> :P Light jest fajna, ale jako postać znam ją nie tak dobrze, jak Squalla. Hmm.. a jakie znaczenie ma, czy się gra facetem, czy dziewczyną? Dla mnie zerowe. Raz grasz Larą, raz Hwoarangiem, i pasuje;) A tu wszyscy powybierali sobie postacie zgodne z płcią własną, tak jakby groził stos za wyłamanie się z tego schematu. B)

Audion ma ciekawy pomysł ze zmiksowaniem Materii i Łączenia. Tylko nie wiadomo, jak to by się sprawowało w praktyce.

audion napisał: Tak, jak najbardziej w tym wypadku jestem, sceptykiem, malkontentem, ale nie demotywatorem, bo tutaj nic nie zostało rozpoczęte, więc raczej nie mam czego tu demotywować.

Ależ jak najbardziej. Jeśli nic nie jest zrobione, to nie ma czego krytykować. A taktyka przeciwna to właśnie zniechęcanie do czegokolwiek = demotywacja. Ale że NK jak widzę, nie przejmuje się zrzędzeniem tzw. Młodego Duchem Audiona, to i ja już daję spokój. :silly:

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Donacja Discord