Forum

Nasze projekty

Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)

Więcej
2011/03/08 21:17 #6143 przez Calisto
Użytkownik Calisto odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)
Dziękuję Ci za miłe słowa :)

masz po prostu talent!!!

Sądzę, że nie mam talentu. Wg mnie mam po prostu warsztat, czy tam umiejętności, które wyćwiczyłam z każdego rysunku na kolejny. Staram się rysować to, co widzę.

A co do rysunków Calisto, to te moje się umywają

Moim zdaniem bardzo ładnie rysujesz!!! Masz coś czego mi brakuje, a mianowicie wyobraźnię! Ja nie potrafię rysować z głowy... muszę coś wiedzieć np. zdjęcie, żeby coś narysować :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/08 21:32 #6144 przez Rinoa017
Użytkownik Rinoa017 odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)
To nie rysunki z głowy, Calisto ;)
To są postacie z gry MMORPG, nazywanej NosTale ;P Więc co do rysowania z głowy... Z tym u mnie także ciężko...

"Dobro i z

• Wilczyca
  • Wilczyca Avatar
  • Wylogowany
  • Ochu
  • Ochu
  • Ochu był wnerwiającym... chwastem.
Więcej
2011/06/30 19:35 - 2011/06/30 20:23 #6908 przez Wilczyca
Użytkownik Wilczyca odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)

Calisto napisał: No jeżeli mowa o rysunkach niemangowych to może ja coś wstawię :P

s994.photobucket.com/albums/af64/XICalis...rrent=9da86e4e64.jpg

s994.photobucket.com/albums/af64/XICalis...iew¤t=rys1.jpg

s994.photobucket.com/albums/af64/XICalis...rrent=a0ef2e3c3c.jpg

s994.photobucket.com/albums/af64/XICalis...iew¤t=n111.jpg

Ej no ..."The specified media does not exist". A chciałam zobaczyć jak je przerysowałeś. Ja też ladnie rysuje przerysowane obrazki i autoportrety, ale muszę jeszcze potrenować z rysowaniem postaci. Szczególnie twarzy. Może wtedy jakieś rysunki wstawię.

Pleiades napisał: 1. Ubierasz się jak Squall
19. Kazałeś swojej dziewczynie ubierać się na niebiesko i zacząłeś ja nazywać Rinoa ;)

A co jeśli jest odwrotnie? Czyli ja jestem dziewczyną i mam chłopaka.

Pleiades napisał: 2. Swojego rywala nazywasz Seifer

Ja nie miałam rywala tylko rywalkę i miałam ją prawie 10 lat temu, a dopiero od kilku zaczyn się interesować Finalem.

Pleiades napisał: 8. Skonstruowałeś prawdziwego gunblade'a.

Ktoś musiałbyć naprawdę zdolny by zrobić prawdziwy Gunblade, który strzeba i sieka. :silly:

Pleiades napisał: 23. Próbujesz swemu rywalowi zrobić szramę na czole ( ojojoj !! )

To byłoby miłe, ale pewnie by mi nie zrobiła szramy tylko zabiła. :dry:

Pleiades napisał: 33. Patrząc na księżyc zastanawiasz się, czemu on jest taki mały...

Norma.

Pleiades napisał: 39. Próbujesz rzucać magiczne zaklęcia i Ci się to udaje !

Próbowałam, ale nigdy mi się nie udawało. :( Pleiades co ty robiłaś, że tobię się udawało? Może coś źle robię?

Pleiades napisał: 54. Gdy chcesz obrazić jakąś kobietę, to porównujesz ją z Ultimecją :)

Bardziej mi się podobała wersja z Adel (nadal uważam, że to mężczyzna :lol: )

Pleiades napisał: 55. Widząc w TV przemówienie prezydenta czekasz tylko, kiedy go zaatakują Seifer i Quistis ;)

Rozumiem Seifer, ale czemu Qustis?

Pleiades napisał: 56. Uwielbiasz jeść hot-dogi.

Nie powiem, że nie, ale wolę hamburgery i pizzę. Ale wysyłajcie mi hot-dogi. Ciągle się zastanawiam czemu za artykuł angielski o Adel dostałam tylko jednego hot-doga. chlip.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Pleiades napisał: 59. Gdy słońce zakrywa jakiś olbrzymi cień ( dajmy na to: deszczowa chmura ), uciekasz w panice myśląc, że to Lunatic Pandora ;)

Wolałabym, żeby to się nigdy nie stało. Co prawda, gdy widzę czarne burzowe chmury często myślę, że jakiś czarnoksiężnik nadchodzi. Tak mysłam przed FF i nadal tak myślę.

Pleiades napisał: 66. Udało Ci się dokonać kompresji czasu...

Pleiades dobrze, że ty jesteś po naszej stronie. :side:
Ostatnia edycja: 2011/06/30 20:23 przez Wilczyca.

Więcej
2011/06/30 20:23 #6913 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)

Wilczyca napisał: Ktoś musiałbyć naprawdę zdolny by zrobić prawdziwy Gunblade, który strzeba i sieka. :silly:

Nom, tylko że, ściśle biorąc, z gunblade'a nie da się strzelać. Przynajmniej ze Squallowego. Za to o ile dobrze kojarzę, Lightning umie takie sztuki wyczyniać (choć nie przypominam sobie, bym podczas walki choć raz szczeliła w potwora... hmm..). Przynajmniej tak twierdzą oficjalne strony.

Wilczyca napisał: Ale wysyłajcie mi hot-dogi. Ciągle się zastanawiam czemu za artykuł angielski o Adel dostałam tylko jednego hot-doga. chlip.

Hah, z tymi hotdogami to rzeczywiście dziwnie jest. Ja nawet nie wiem, za co mam 7.. nigdzie się nie wysilam, aż wstyd normalnie. Może w ten weekend wstawię pierwszą część mojego fica, którego udało mi się wreszcie skończyć (yay! że tak się wyrażę po Rikkowemu!), to chociaż będzie jakaś "rekompensata". :P

Swoją drogą, dobrze, że nie ma opcji "rzuć pomidorem w autora"... :sick: :lol:

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.

Więcej
2011/06/30 20:30 #6914 przez Robin
Użytkownik Robin odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)
Hot dogi to tylko taka ciekawostka, każdy może je komuś dać i zabrać, ot, czysta subiektywność. :)

Nom, tylko że, ściśle biorąc, z gunblade'a nie da się strzelać.

A R1/E, czyli tak zwany Spust/Trigger? ;)

Hah, z tymi hotdogami to rzeczywiście dziwnie jest. Ja nawet nie wiem, za co mam 7.. nigdzie się nie wysilam, aż wstyd normalnie.

Zapewne za fanfika o Squallu i Seiferze. (Kurcze, ja chcę kontynuację :D)

Więcej
2011/06/30 20:46 #6915 przez Noel Kreiss
Użytkownik Noel Kreiss odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)
W Final Fantasy XIII nie graliście? Tam to Lightning "notorycznie" strzela ze swojego gunblade'a!

Mówcie mi "Wikipedya." :P

Więcej
2011/06/30 21:09 - 2011/06/30 21:16 #6917 przez shizonek
Użytkownik shizonek odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)

Robin napisał: A R1/E, czyli tak zwany Spust/Trigger? ;)

Niedokładnie się wyraziłam. Chodziło mi o strzelanie takie, jakie jest domeną np. Irvine'a. A co do Triggera, to jak przeczytałam na jakiejś fajnalowej stronie, jest to po prostu "wprawianie ostrza w wibracje za pomocą wystrzału, co zadaje większe obrażenia przeciwnikowi" (jakkolwiek nonsensownie by to brzmiało). Nie jest to jednak strzał jako taki.
Mnie też to zdziwiło, byłam przekonana, że da się jednak z Revolvera wpakować parę gramów ołowiu w T-Rexa... :P

Robin napisał: Zapewne za fanfika o Squallu i Seiferze. (Kurcze, ja chcę kontynuację :D)

Hehe... a wiesz, że myślałam o tym ostatnio. Naszło mnie nawet kilka obiecujących pomysłów na dalszy rozwój akcji.Tylko że na razie zajmuje mnie to moje rozwlekłe romansidło Squall-Light... właśnie teraz kończę poprawki (i zaczęłam synchronicznie pisać sequela - błagam, niech mnie ktoś zastrzeli!). Ale Seifer też się we wspomnianym tekście pojawia (a jakże!), więc... ;)

Kaimi: Po prostu z ciorania w FF13 pamiętam tylko jeden wielki Oczopląs. A co tam kto strzelał, siekał czy rzucał Firagami, to już nie bardzo kojarzę. Przez cały czas wlepiałam tylko nieprzytomny wzrok w menu i zmianę Paradygmatów, więc nie patrzyłam, co tam Lightning wyprawia... Ale, jak teraz sobie wysilam mózgownicę, usiłując przypomnieć - to rzeczywiście, raz czy dwa rzuciłam kiedyś okiem na walkę, i zdaje się, że mocie rację panocku. Strzelała. :)

Nie przejmuj się autorytetami. Zawsze znajdą się autorytety głoszące coś przeciwnego.
Ostatnia edycja: 2011/06/30 21:16 przez shizonek.

Więcej
2011/06/30 21:51 - 2011/06/30 21:54 #6919 przez DrewniaQ
Użytkownik DrewniaQ odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)
Tak dla ścisłości, to czym walczy Lightning nie można nawet nazwać gunbladem. Te jako takie pojawiły się w zasadzie tylko w ósemce (no i jeszcze w dwunastce gdzie Gilgamesh miał replikę Squallowego Revolvera).
Broń Light to Dualweapon (z japońskiego "Dyuaruwepon"), a że jest połączeniem miecza i pistoletu to już inna sprawa. Nazwanie tego gunbladem to już robota fanów tylko i wyłącznie.
Ostatnia edycja: 2011/06/30 21:54 przez DrewniaQ.

Więcej
Więcej
2011/07/01 20:24 - 2011/07/01 20:25 #6922 przez Pumex
Użytkownik Pumex odpisał na temat: Nasza twórczość własna (nie tylko FF8)
do DrewniaQ'a : GUNBLADE występuje jeszcze w jednej grze a mianowicie w Parasite Eve :P
Ostatnia edycja: 2011/07/01 20:25 przez Pumex.

Donacja Discord