Forum

Nasze projekty

MTG karty Final Fantasy itd.

Więcej
2014/08/20 23:18 - 2014/08/20 23:36 #10466 przez Player One
Player One stworzył temat: MTG karty Final Fantasy itd.
Zauważyłem na balamb linki z kartami do triple triad. Jako wielki fan karcianki MTG(oraz uniwersum Final Fantasy) od dawna tworzę własne karty... Stworzyłem ich już chyba ponad 1000(każda w rozdzielczości co najmniej 640x480) i choć większość jest tylko 'finalowymi' odpowiednikami z oryginalnych setów to znalazłaby się spora ilość z własnymi mechanizmami również ze świata Dragon Ball, Half Life i wielu wielu innych....

Podejrzewam, że wielu z tych którym świat MTG jest dobrze znany nie kojarzy projektu 'Forge' - jest to wg. mnie najlepsza obecnie symulacja MTG zupełnie za darmo, wspierająca ok. 99% kart czyli więcej niż MTG:online itd - niestety obecnie brak opcji online z pewnych przyczyn.

Do "Forge" wykonałem już trochę skinów właściwie chyba więcej jak połowa jest mojego autorstwa i nie zamierzam poprzestawać na tym. Mianowicie mam zamiar stworzyć do niego/niej Mod czyli przenieść świat FF do Forge i stworzyć w nim osobny 'Quest World'. Każdy wie jak ogromny jest świat MTG(ponad 13 tys kart) i jak wielkie możliwości stwarza.
Mam wstępnie zakodowanych bardzo dużo kart, jednak z uwagi iż staram się pomagać na wielu frontach może to trochę miesięcy potrwać, a w dodatku ostatnio sporo działam również w rpg makerze...

Co o tym sądzicie? Czy kogoś interesuje w ogóle taka inicjatywa?

Jako załącznik dołączam pierwsze lepsze karty, gdyby znalazł się ktoś taki jak ja co chciałby wydrukować sobie trochę kart aby pograć, ze znajomym to mogę w przyszłości przygotować jakiś sympatyczny set.

Niestety nie mogę pochwalić się kartami - prawdopodobnie zbyt duży rozmiar lub rozdzielczość, jak będzie ktoś zainteresowany to przygotuję później jakiś sympatyczny preview...

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ostatnio zmieniany: 2014/08/20 23:36 przez Player One. Powód: Problem z kartami

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Kaoris
  • Kaoris Avatar
  • Wylogowany
  • Behemot
  • Behemot
  • Nieznane są ścieżki i wyroki Yevonu.
Więcej
2014/08/24 10:01 #10468 przez Kaoris
Kaoris odpowiedział w temacie: Odp: MTG karty Final Fantasy itd.
To może być ciekawe przedsięwzięcie :P Trzymam kciuki z projekt.

[/url]

"Najważniejsze, że masz przyjaciół, którzy Cię wspierają." - Kaoris

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.