Strona główna

Nasze projekty

Chwilę temu został zaktualizowany procent konwersji tłumaczenia Final Fantasy VIII na konsolę PSX. W tej chwili, w 99% ukończony jest już pierwszy dysk gry, a drugi jest w trakcie konwersji. Aby nie przedłużać samej konwersji, pierwszy dysk już jest testowany przez Emoonię. Tym samym, całkowity procent konwersji wynosi 41%.


Możecie się spodziewać przyspieszenia prac, bowiem napisałem program, który konwertuje dialogi automatycznie, w 30 sekund ;) Jednak dialogi to nie wszystko - pozostaje przerzucenie wszystkich innych rzeczy oraz, oczywiście, testowanie samej gry w tej wersji.

Przed opublikowaniem spolszczenia w wersji na PSX, chcemy zaimplementować poprawki do samego spolszczenia. Jeśli ktoś z Was znalazł jeszcze jakieś błędy w spolszczeniu, możecie nas o tym poinformować w odpowiednim wątku na forum. :)

Jeszcze jedna informacja dotycząca wersji na PlayStation. Wraz z premierą tej wersji, w Bibliotece pojawi się również zestaw pozwalający na konwersję gry na PSP. Będzie on działał oczywiście z oryginalną wersją gry.


Z innych wiadomości: od chwili przenosin na www.balamb.pl, na stronie zamieszkał PuPu. Czym on jest i po co? Oprócz tego, że jest, oczywiście, kosmitą, jest także tłumaczem nazw własnych z FF8PL. Teraz, gdy będziecie chcieli się dowiedzieć, jaką w wersji angielskiej ma nazwę np. Macka Ochu, zaglądniecie np. na podstronę o broniach, a PuPu podpowie, co trzeba :) Został on stworzony po to, by osoby korzystające z angielskich opisów gry były w stanie się połapać, co i jak, w polskiej wersji gry.

Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • Squall24 za 7 dni awansuje na nowy poziom! (26)
  • Dianandor za 8 dni awansuje na nowy poziom! (31)
  • gierke za 10 dni awansuje na nowy poziom! (35)