Strona główna

Nasze projekty

Chwilę temu uruchomiliśmy na stronie długo wyczekiwany Bestiariusz, czyli Centrum Treningowe. Prace nad nim trwały bardzo długo, bowiem wszystkie informacje były wyciągane bezpośrednio z gry. Dzięki temu, mamy pewność, że wszystko, co jest w nim zawarte, jest w 100% prawdziwe.


Aby wykonać mapy występowania przeciwników, mapa w grze została bardzo dokładnie zbadana, zatem w zaznaczonych na mapkach miejscach na pewno znajdują się odpowiednie potwory. Aby uprościć przeglądanie map, pod każdą znajduje się legenda.

Bestiariusz zawiera opisy przeciwników z czaru Scan, jak również wyczerpujące opisy napisane przez Emoonię.

Pod tabelami, w miejscu, gdzie na stronie głównej jest Shoutbox, na stronach Bestiariusza znajdziecie moduł sprawdzający statystyki potwora wraz z punktami EXP otrzymanymi po walce. Pełny opis modułu znajdziecie na stronie głównej Centrum Treningowego.

Nie przedłużając, zapraszamy do korzystania z Bestiariusza i mamy nadzieję, że będzie on dla Was dużą pomocą. Możecie się dostać do Centrum za pomocą linka powyżej artykułu, na głównym panelu lub bezpośrednio tutaj: Centrum Treningowe.

{mos_fb_discuss:20}
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • Squall24 za 7 dni awansuje na nowy poziom! (26)
  • Dianandor za 8 dni awansuje na nowy poziom! (31)
  • gierke za 10 dni awansuje na nowy poziom! (35)