Strona główna

Nasze projekty

Przed chwilą do Biblioteki został wrzucony patch utrudniający walki. Jest on dostępny w trzech różnych odmianach.


1. Patch dla wersji polskiej z zainstalowanym tłumaczeniem potworów.
2. Patch dla wersji polskiej bez zainstalowanego tłumaczenia potworów.
3. Patch dla wersji angielskiej.

Dwa pierwsze pliki są dostępne tylko dla mieszkańców Ogrodu, a trzeci jest dostępny dla wszystkich odwiedzających. Każdy z tych patchy działa tak samo, różnią się jedynie tym, z jaką wersją gry współpracują.

Włączając patch utrudniający, będziecie mieć możliwość wyboru poziomu trudności. Ruby Medium - średni, Ultima Hard - trudny i Omega Extreme - ekstremalny.
Dla tych, co nie lubią zbyt trudnych walk (ale walki w grze są mimo wszystko za łatwe), proponuję zainstalować wersję Ruby Medium. Osobom, które czerpią dużą frajdę z walki z trudnymi potworami, polecam poziom Ultima Hard. Tym, którym i ten poziom nie wystarczy, proponuję poziom Omega Extreme, dzięki któremu Omega ma maksymalną możliwą wartość HP w grze (ponad 2 miliony 960 tysięcy), bardzo wysokie STR i VIT oraz jest odporna na anomalię Vit=0.

Jeżeli chodzi o bossów w grze, to będą oni i tak słabsi od zwykłych przeciwników, z uwagi na jedną rzecz - bossowie mają ograniczenie w postaci zmniejszonego maksymalnego poziomu. Z tego powodu, Ifrit nie może mieć wyższego poziomu niż 6, podczas pierwszej walki z Seiferem, nie może on mieć poziomu wyższego niż 20, a Tiamat nigdy nie przekroczy poziomu 58. Niestety, nie dało się tego zmienić, ale myślę, że nie będzie Wam to zbytnio przeszkadzać ;)

Przed instalacją patcha, należy zrobić 2 rzeczy: stworzyć kopię zapasową plików "battle.fi", "battle"fl" i "battle.fs" oraz wypakować pliki do nowo utworzonego podfolderu w folderze z zainstalowaną grą (czyli wejdźcie do folderu z grą, stwórzcie tam podfolder np. o nazwie "hardcore patch" i tam wypakujcie pliki).

Przygotujcie swoje gunblade'y i do ataku. :)

{mos_fb_discuss:20}
Donacja Discord
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kto jest online

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • Squall24 za 7 dni awansuje na nowy poziom! (26)
  • Dianandor za 8 dni awansuje na nowy poziom! (31)
  • gierke za 10 dni awansuje na nowy poziom! (35)