Strona główna

Nasze projekty

Stało się! Od dawna zapowiadany projekt, poświęcony serii Final Fantasy, wreszcie może ujrzeć światło dzienne. Po sporych problemach technicznych z dźwiękiem, grafiką i paroma innymi mój kanał na YouTube ostatecznie rusza pełną parą. Wciąż nie jest idealnie, jednak na tyle poprawnie, że moim zdaniem, nic nie stoi na przeszkodzie by regularnie zamieszczać na nim filmy.Na kanale pojawiać się będą serie Let's Play (a raczej WoodPlay) ze wszystkich głównych części Final Fantasy, a także wszelkiej maści spin-offów i serii pobocznych. Oprócz tego, projekt ten będzie starał się wychodzić poza ramy FF, dlatego z czasem pojawią się również inne serie gier, początkowo skupione wokół starego, dobrego PSone.

Wszystko będziecie mogli znaleźć pod tym adresem: https://www.youtube.com/channel/UCM2j6am9LGtebrRt5qkG0CA
Razem ze mną, kanał aktywnie współtworzy Johnny. Towarzyszy mi podczas rozgrywki, aktywnie (i często złośliwie :P ) komentując moje poczynania, a także zajmując się kwestiami technicznymi.
By kanał mógł istnieć długofalowo konieczne jest wasze wsparcie. Dlatego też gorąco zachęcam Was wszystkich do korzystania ze wszystkich opcji jakie oferuje YT. Nie wahajcie się subskrybować kanału by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, jakie będą się na nim pojawiać. Jeśli film się Wam spodobał nie zapomnijcie go polubić, skomentować, dodać do ulubionych lub podesłać znajomemu, któremu może się spodobać. Dlaczego o to proszę? Dzięki Waszemu wsparciu kanał znacznie zyska na popularności, przez co będzie się mógł stale rozwijać. Pozwoli to na znaczne poszerzenie działalności, dzięki czemu na kanale pojawiać się będą mogły gry z PS2/PS3/PS4, a także konsol przenośnych. Oczywiście liczę również na Wasze opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Z chęcią dowiem się co się Wam podoba, a co według Was, wymaga poprawy. Dzięki temu powstanie kanał jakiego na polskim YouTube jeszcze nie było!

Dodatkowo, równolegle powstaje strona, na której oprócz wszystkich filmów znajdziecie moje recenzje i felietony skupione wokół rynku gamingowego. Jednak ta dodatkowa działalność jest jeszcze w powijakach. Gdy tylko stanie na nogi na pewno się o tym dowiecie.DrewniaQ Avatar
DrewniaQ odpowiedział w temacie: #10575 2015/02/19 17:49

sarenka napisał: Hm, szkoda, że w pojedynkę - siła tych filmów leży w Waszych komentarzach i reakcjach. Fajnie się słucha tego dialogu :D


Nic nie jest jeszcze przesądzone. Fajnie, że dajesz znać. Będziemy mieć to na uwadze. :)
sarenka Avatar
sarenka odpowiedział w temacie: #10574 2015/02/19 16:41
Hm, szkoda, że w pojedynkę - siła tych filmów leży w Waszych komentarzach i reakcjach. Fajnie się słucha tego dialogu :D
DrewniaQ Avatar
DrewniaQ odpowiedział w temacie: #10573 2015/02/19 14:38
Nic nie zostało porzucone! Choć wiem, że aktualnie tak to niestety wygląda. Namnożyło się kilka spraw, które dość mocno utrudniają mi nagrywanie. Zmiany w pracy, które mocno odbijają się na trybie dnia. Do tego zarówno ja jak i Johnny często chorujemy i średnio uśmiecha mi się nagrywać wciąż kaszląc do mikrofonu.

No i wspomniana wcześniej zmiana pracy skutkuje tym, że Johnny i ja w zasadzie ciągle się mijamy w domu. Ona wraca z pracy, a ja idę do pracy. :P

WoodPlay na pewno wróci ale nie chcę tu obiecywać żadnego konkretnego terminu. Prawdopodobnie będzie to wymagało lekkiej zmiany formuły i będę musiał nagrywać w pojedynkę.

Ale dzięki, że pytasz. Przynajmniej wiem, że ktoś to ogląda. :D
sarenka Avatar
sarenka odpowiedział w temacie: #10571 2015/02/18 20:40
Drewniaq, porzuciłeś już woodplaya z FF8? Bo długo każesz czekać na nowy odcinek. Daj znać, kiedy można będzie spodziewać się kolejnych części.
DrewniaQ Avatar
DrewniaQ odpowiedział w temacie: #10515 2014/11/06 22:19
Dzięki za uznanie! :D

Final produkuje się na okrągło. Do tego właśnie zakończyłem pierwszą część Crasha, a wkrótce pojawi się coś zupełnie nowego. ;)
Pumex Avatar
Pumex odpowiedział w temacie: #10514 2014/11/06 19:55
Chcę WIĘCEJ I CZĘŚCIEJ !
Wciągneło mnie....
DrewniaQ Avatar
DrewniaQ odpowiedział w temacie: #10450 2014/08/02 23:31
Wiem, że na stronie jest paru grafików, więc normalnie bałbym się zamieścić grafikę swojego autorstwa, żeby nie zostać zmieszanym z błotem. Na szczęście grafikę przygotowała Johnny, a o jej kunszt się nie martwię. ;-)
Noel Kreiss Avatar
Noel Kreiss odpowiedział w temacie: #10449 2014/08/02 23:00
Piękne logo, DrewniaQ. Pochwała dla grafika się należy (ja bym tak ładnie nie potrafił :P ).
Donacja Discord

Kto jest online

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

Nowy poziom!

  • grinas awansuje jutro na nowy poziom! (31)
  • Kaoris awansuje jutro na nowy poziom! (28)
  • emmanuelle38 za 2 dni awansuje na nowy poziom! (38)
  • Martins za 2 dni awansuje na nowy poziom! (37)
  • mrots za 2 dni awansuje na nowy poziom! (42)
  • Irvine za 3 dni awansuje na nowy poziom! (27)
  • audion za 7 dni awansuje na nowy poziom! (51)